Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen meddig lehet biciklizni?

Terhesen meddig lehet biciklizni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg úgy érzed, hogy jól esik. Bár én nem ajánlanám, mert ha elveszted az egyensúlyod, ami ilyenkor gyakori lehet bajt is okozhatsz magatoknak.

Inkább sétálj! :)

2012. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én végig bicikliztem oha nem volt gond hátul ült a kislányom is
2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amíg felférsz rá és kényelmes :-)))

vagy amíg a doki le nem tilt róla


arra kell vigyázni h az egyensúlyozás lesz idővel nehezebb a pocak miatt és ha elesel akkor nagyobb baj is lehet

2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha probléma mentes a terhesség,akkor addig amíg jól esik. Persze nem gödrös utakon és erőlködve,de lehet. Én háromszor szültem, az első kettővel 4 hónapig bírtam, a harmadikkal 6,5 hónapig bicikliztem. De azért csak óvatosan!

Üdv,3fiús anyuka.

2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a sétától bekeményedek, görcsölök, úgyhogy ha máshogy nem megy és messzire kell mennem (vizsgálatok) akkor marad a bicaj, és óvatosan megyek. 33 hkm kicsi pocakom van még, de azért egyre kényelmetlenebb:)
2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok,már hosszabb távokra nem vállalkozok,csak elugrok a boltba ,mert sétálni sem bírok,begörcsöl a hasam a sétától,meg a hosszabb biciklizéstől is.Szóval ameddig nem fáraszt ki nagyon és bírod,és kényelmes.
2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még aznap is bicajoztam, mikor szültem. Semmi gondom nem volt.
2012. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

osztom a 20 : 53 as véleményét

velem is így van pontosan, csak én még hátul cipel(t)em

a 2 éves lányomat is.

és én 32 hetes vagyok.


de októbertől buszozok !(kismamabérlettel)

2012. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!