Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen keményedés, nagyon...

31 hetesen keményedés, nagyon aktív babamozgás?

Figyelt kérdés

Vasárnap este bekeményedtem (ez már igazi keményedés volt!), mellé fájt is a hasam. A baba egyre mozgékonyabb, mindenhol dugja, tolja, nyomja magát kifelé... néha egész fájdalmasan, kellemetlenül.

A méhszájam 3 hete még zárt volt... Ugye nem akar a baba hamarabb megszületni???



2012. szept. 11. 10:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amit írtok, hogy napi 6 szem magnéziumot szedtek, az valószínűleg Magne B6. Eleinte én is azt szedtem (semmit sem ért!), de amióta volt amniom, a Bérest kell szednem. A Béresben 250 mg van, 1 szemben, míg a MagneB6-ban kb 46 mg... szóval azért elég nagy az eltérés!!! És itt jön az, hogy melyikből mennyit szabad... Hát, a Béresből már így többet szedek, mint kellene... számoljátok ki...
2012. szept. 11. 16:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Én akinek napi 3x 2 kell szednie is Béres Magne B6-ot szedek. És tudom ,hogy 250mg-os. Én így is kevesebbet szedek így , mert Magnerot-ot mondott a dokim,hogy azt szedjem ennyiszer és az 500mg-os. 35hkm
2012. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!