Miért hazudozik?

Figyelt kérdés

van egy lány ismerősöm egy hetes terhesek vagyunk (39hetesek)

szoktunk beszélgetni mikor megkérdeztem hogy hanyadikára van kiirva elöször azt mondta hogy szept. 18

aztán 15-öt mondott augusztus elején azt mondta hogy a doki megvizsgálta,és azt mondta hogy annyira lent van a baba feje hogy aug végére megszül. erre sehol semmi.

olyan mint ha versenyezne velem de nem értem miért,mire jó ez? azt érte el hogy egy szavát sem hiszem el neki.

a teresség elején is kamuzott de akkor még nem vágtam le.


2012. szept. 11. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy korrigálták a terhességi korát és a kiírás dátumát?

Én a barátnőmmel voltam kiírva 1 nap különbséggel és vigyorogtunk rajta, hogy szinte minden tünetünk egyszerre volt meg :) Végül ő 1 héttel hamarabb szült meg és még nagy pocakkal látogatni mentem :)

jaj nem verseny ez élvezzétek a boldog pocakos napokat!

Könnyű szülést kívánok mindkettőtöknek!

2012. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Komolyan értelmes választ vársz erre a kérdésre? Honnan tudná bárki itt, hogy az ismerősöd miért beszél mindig másként?
2012. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, hogy hazudik! Nekem is két különböző idöpontom volt szülni.

Ha nem akarsz vele beszélni, hát akkor nem muszály:D

2012. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha méretek alapján megnézték a babát akkor az ide oda dobálhatja a szülés dátumát. Én a lányommal legkorábban jan4re legkésőbb jan26ra voltam kiírva, mert pl úgy tudták mérni a kicsit.

A fiammal az utolsó vizsgálatra mentünk a dokihoz(UH), amikor ránézésre, semmi vizsgálat nem volt még, benyögte, jó ha a hétvégét egyben töltöm még(csüt volt ez), hétfőn szültem, pedig 2hetem volt. De ez se törvényszerű, hogy bejön a dokinak...

Terhessége elején mit kamuzott neked?

2012. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hu nekem is van pár időpontom kiírva.November 15,27,28,29

Szóval nem biztos hogy hazudik,lehet csak mindig mást mondanak neki a dokik is.:)

2012. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy versenyezni akar veled, lehet, hogy csak nagyon akarja már, hogy megszülessen a baba. Ami meg az időpont változtatásokat illeti, az uh alapján a gép nekem is sokszor össze vissza számolt. A dokim azt mondta, hogy ilyenkor (a 12. hét után) már nem kell vele törődni, mert nem biztos, hogy azért számol 2 héttel korábbi időpontot, mert korábban lesz meg a baba, hanem mondjuk azért, mert nem 3200g lesz, hanem 4200 :). Lehet az ismerősödnek is elmondja a doki, de ő nagyon hinni akarja, hogy hamar meglesz. Az meg, hogy mennyire van lent a has nem jelent semmit. Sógornőm hasa iszonyatosan lent volt (annyira, hogy a babája fején lett is egy seb, amire a dokik azt mondták, hogy a csont nyomhatta) mégis ráhúzott 1 hetet.

Ne törődj vele, attól, hogy mondja nem sokára meglesz a baba nem biztos, hogy így lesz, de tudom, hogy mit érezhetsz, mert a 39. héten már annyira elege van az ember lányának az egészből, hogy minden bosszanthatja. Én attól voltam kiakadva, hogy a végén állandóan hívogattak, hogy egyben vagy még? Megmondtam, ha valaki még 1x felhív annak akkor sem fogok szólni, ha megszültem...állítólag már kissé agresszív voltam a vége felé :)


Minél hamarabbi és minél könnyebb szülést kívánok neked!

2012. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudnánk, hogy Ő mit miért mond neked? Lehet , hogy módosították a szülési dátumot, rengetegszer van ilyen.


De ahogy a kérdést elnézem, hasonló okos emberek lehettek....



37hkm

2012. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

értem, jó persze nincs kizárva

de egyszer megkérdezte hogy hány hetes vagyok mondom 34

ő erre ő 35 lesz. mintha én megálltam volna a 34.hétnél :D

2012. szept. 11. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:

És Neked ez a legnagyobb problémád? Hány éves vagy ha megkérdezhetem?

Tudod mit, ne is válaszolj, akármit is mondhatsz...

2012. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hazudik! Nekem volt a legelején december 10-e körüli időpontom anno, volt dec.16., a végső időpont pedig dec. 26! Sőt, még 30 hetes uh-on mondták, hogy az akkori méretek alapján átcsúszhat januárra, csak akkor már nem korrigálhatott a papíromon! Én meg még saját magamnak sem tudtam kiszámolni megközelítőleg sem a fogantatás időpontját, mert 40-45 napos ciklusaim voltak, amikor terhes lettem! De hamarosan szülni fogsz, ne ez legyen a legnagyobb problémád! Könnyű szülést, és jó egészséget Nektek!
2012. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!