Miért hazudozik?

Figyelt kérdés

van egy lány ismerősöm egy hetes terhesek vagyunk (39hetesek)

szoktunk beszélgetni mikor megkérdeztem hogy hanyadikára van kiirva elöször azt mondta hogy szept. 18

aztán 15-öt mondott augusztus elején azt mondta hogy a doki megvizsgálta,és azt mondta hogy annyira lent van a baba feje hogy aug végére megszül. erre sehol semmi.

olyan mint ha versenyezne velem de nem értem miért,mire jó ez? azt érte el hogy egy szavát sem hiszem el neki.

a teresség elején is kamuzott de akkor még nem vágtam le.


2012. szept. 11. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, mármint, mi a problémád. Lehet, hogy nem is hazudozik az ismerősöd, ha meg igen, akkor mi ezt nem tudhatjuk, miért teszi. És miért gond, ha előbb szülne, mint te? Vagy előbb szeretne szülni. Nem értem, mindegy.
2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo a szituacio, en is gondolkodtam mar rajta,hogy miert jo minden heten mast mondani de az O dolga ,engem nem zavar.

Amugy a ferjem kollegajanak a felesegerol van szo.

Kesobb derult ki a terhessege mint az enyem. Azota mar kb 20 fele idopontot mondott es minden heten mas hetes terhes, ugy ertem multkor 35 hetet mondott (en akkor voltam 36 hetes), most legutobb meg azt mondta,hogy 37 hetes (mint en). Szoval nem igazan ertem.

Bar szerintem naluk tenyleg versenges megy mert a ferje is mindig "versenyez" az enyemmel csak epp nem tudom mi ertelme van. A lenyeg,hogy mindketten egezseges babat szuljunk,nem?

Multkor mondta az orvosom,hogy nagy lesz a babak, szamitsunk 4 kg felettire (az elso babank 4 kg-val szuletett). Mondtam a ferjemnek, O meg a munkahelyen a kollegajanak es erdekes modon amikor legkozelebb talalkoztunk akkor neki is ezt mondta az orvos...

Most meg mondta a ferj,hogy a legutobbi (37 hetes uh-on) nagyra saccoltak a babat. Kerdeztem,hogy mekkorara. Azt mondta,hogy 2900 gramm. Nem akartam mondani,hogy ez nem olyan nagy, nekem mostanaba nem saccoltak ezert nem tudtam valaszolni,hogy a mienk mekkora pedig nagyon kerdezte.

Most megijedtek mert kiderult,hogy meg mindig nincs befordulva a baba es kerdeztek,hogy a mienk be van-e fordulva. Mondtam,hogy igen, mar eleg regota es minden heten nezik is,hogy nem valtoztatott a helyzeten.

Nekik az elso gyerekuk elobb jott 2 hettel, en meg tul hordtam az elsot 12 nappal szoval szerintem O elobb szul,mar mondtam is neki ezert nem ertem miert akar versenyezni. Akkora butasagnak tartom.

Mar en se tudom tenyleg,hogy mit higgyek el neki mert tobbszor derult mar ki,hogy hazudott.

Pl. multkor kerdezte,hogy a mi fiunk mennyivel szuletett.Mondtam neki. Erre O,hogy az oveke mennyivel (4 kg koruli adatot mondott), ott allt a ferje mellett es mondta,hogy : dehogy annyival ,3750 gramm volt. Mondta,hogy nem csak annyira fogyott a szules utan, szabadkozott mindenfelevel. Itthon megneztem az uzenetet amit kuldtek mikor meglett a fiuk es tenyleg azt irtak,hogy 3750 gramm.

A masik amikor "lebukott" az volt,hogy eleg kis duci a fiacskajuk, jo etvagya van meg az apja is eleg eros alkat. Es dicsekedett,hogy a 11 honapos gyerek 17 kg. Orvos merte. Ezt egy kozos baratunknal mondta akikkel osszejarunk babazni, beszelgetni tobben. Es ennek a kozos baratunknak a ferje nem hitte el. Hozta a merleget es megmerte a gyereket. Kiderult,hogy "csak" 11 kg. Persze meg ott is mondta,hogy nem jo ez a merleg. Erre ratettem az en 3 eves fiamat mert pontosan tudtam,hogy hany kg es kivancsi voltam mennyit mennyit mer a merleg. Hat kiderult,hogy a merleg teljesen jol mer, a fiam annyi volt amennyinek mondtam.

Akkor nagyon egett a csaj. En azota nem hiszem el amit mond.

Meghallgatom es kesz.

Ja es lehet lepontozni kedves valaszolok! Oruljetek neki,hogy a ti kornyezetetekben ilyen nem fordul elo de mint az en es a kerdezo helyzetebol is kiderult vannak ilyen nok akik meg a terhessegbol is versenyt csinalnak. Errol pedig nem mi tehetunk.

2012. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hú ahelyett, hogy örülne, hogy a 11 hónapos gyerek nem 17kg...az durván sok lenne és egészségtelen is. Vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni bosszankodni rajtuk meg pláne.
2012. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy valamilyrn szinten mégis csak érdekli a kedves kérdezőt az ismerőse "versengése",mert pl. nekem ismerősőm is sokfélét mondott,amikor terhesek voltunk,de én elengedrem a fülem mellett,nem foglalkoztam vele!Nem vettem versengésnek,csak a csaj hülyeségének!Bosszankodni rajta meg a saját hülyeségwm lett volna!
2012. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!