Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Fülöp...

Mi a véleményetek Fülöp Viktorról Egerben? Sok rosszat hallottam róla, vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:45
 1/3 anonim válasza:
53%

Szerintem egy penzehes, szivtelen dog, aki az elejen igen rendesnek es jopofannak tunt szamomra is. Nekem borzasztoan rossz tapasztalatom van rola. Mivel nem adtam neki penzt a missed ab.on(de elotte ket het alatt mar kifizettem neki 15000 forintot ), ezert ram sem nezett, meg sem vizsgalt, elintezte a mutetet, es semmi...Aztan visszamentem hozza 6 het mulva (onszorgalombol...), majd kozolte, hogy mar a mutet soran sem tetszett neki a mehszajam, es hogy elkepzelheto a legrosszabb is... Feltunoen idegesitettek(ot...bocs, nincs ekezet) a kerdeseim. Persze en ugy beparaztam... Na o az az orvos aki miatt egy evig nem mentem ujra nogyogyaszhoz...(Ja es egyszer osszefutottam vele a nepkertben, es ugy tunt elforditotta a fejet. ez persze nem biztos, na de en ezt az orvost messzirol elkerulom!!!!!)

Jajjjj de jo, hogy vegre ezt elmondhattam!!!!!


De persze, nekem egy baratnom ajanlotta, akivel viszont igen rendes...Szoval en el tudom kepzelni, hogy csak a kettonk szemelyisege nem illett ossze. Van ilyen elfogadom...de akkor is...hanyingerem van a magyar nogyogyogyaszok penzehessegetol...es ezt foleg neki koszonhetem...

2009. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak az ellenkezőjét tudom állitani az előttem szólóval szemben...

talán ha valaki felfogad egy orvost akkor vállalja a vmit vmiért

nekem fogadott volt,magánrendelésre jártam és szülés után nem vette el a pénzt,ennyit a pénzéhségről

alapos,mindennek utánna jár és mig a kórházba vizsgálatokra jártam sehol nem kellett egy percet sem várnom,mert elintézte,mondjuk ennek ára van...

aki ezt nem tudja elfogadni ne járjon magándokihoz

2009. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy szemét pénzéhes,szenvtelen majom!Kerüljétek el jó messzire kismamák!Még az alakomra is megjegyzést tett!ÁÁÁÁ,úútálatos!Dr.Tárczy Csaba Főorvost ajánlom,ő udvarias,kötelességtudó és nem pénzéhes!
2011. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!