Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhessége alatt barnázás...

Aki terhessége alatt barnázás miatt utrogestant vagy duphastont szedett, mennyi idő után múltak el a panaszok? Meddig kellett szedned és mennyit naponta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 11:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem is a 6.-7. hét körül volt és tudom milyen ijesztő, megértelek! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!
2012. nov. 13. 16:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Ti jól vagytok? Hány hetes vagy? Igen nagyon ijesztő, a lányommal is volt de akkor 3 reggel hozta rám a frászt és utána semmi. De ez már egy hete tart és tök feszült vagyok miatta.
2012. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi, mi jól vagyunk, azóta nem jött elő ez a probléma. lekopogom... Már 15 hetes. :)

Kívánom, hogy mihamarabb múljon el neked is! Mondanám, hogy próbálj meg nem idegeskedni, de tudom, hogy ez nem könnyű! Viszont ahogy már tapasztaltad is, bármikor egyik napról a másikra elmúlhat. Gondolj erre! Valamitől van ez, nem tudják pontosan mitől, de nem vagyunk ám egyedül ezzel a problémával. Sőt... nagyon is sokan vagyunk! Ismerek olyat is, akinek ennél sokkal problémásabb (hosszasan elhúzódó vérzés) volt az első trimeszter 2. babával és a gyerkőc egészségesen megszületett! Szóval kitartás!

2012. nov. 13. 19:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztató szavakat, szükségem van rá, mert az éjjel kicsit fájt a hasam , most reggel a barnás mellett vér is volt. Most elmegyek a nőgyógyászatra, hogy megtudjam van e még remény.
2012. nov. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp menj orvoshoz és majd írd meg mi volt!
2012. nov. 14. 09:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos elhalt, holnap megyek műtétre... Minden jót kívánok neked!
2012. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom... :( Erőt, kitartást a továbbiakhoz!
2012. nov. 14. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!