Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is izgult az elsö nőgyógyá...

Xtina22 kérdése:

Más is izgult az elsö nőgyógyászati vizsgálat elött?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 13:23
 1/6 anonim válasza:
Igen :) De az ember lányának a saját egészsége érdekében muszáj elmenni.
2012. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen! Terhes vok és most megyek elöszőr izgatott vok! Meg nem tom h h zajlik egy ilyen vizsgálat. Meg hát az is nagyon fusztrált h le kell vetközni meg ilyenek. :-(
2012. szept. 14. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugi,nekem már tök természetes :) meg nem is feszélyez. a párom is bent van mindig. sokkal jobban lefoglal a kép,amit az UH-n látunk! :)
2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bele fogsz szokni, merthogy MUSZÁJ :)

Nekem a párom is bent van (magándoki), és azt is látja mikor kézzel vizsgál az orvos. Ez van, a terhesség ezzel jár. És ha ez kell ahhoz, hogy nyugodtak legyünk hogy a kisfiúnkkal minden rendben akkor nem zavar.Pedig alapjában véve kicsit szégyenlős vagyok.


A másik meg az, hogy a szüléskor lesznek "érdekesebb" dolgok is. A nőgyógyászati vizsgálat smafu :)



37hkm

2012. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgultam, és én is szégyenlős vagyok. Még mindig kicsit feszélyez, hogy le kell vetkőzni, de már megszoktam. Végül is ez kell ahhoz, hogy biztosan minden rendben legyen. Amúgy azt mondod nem tudod, hogyan zajlik egy ilyen. Nálunk először megkérdez mindent ami érdekli, aztán felfektet sz ágyra. Engem először kézzel vizsgált, aztán csinált egy hüvelyi uh-t. Kellemetlen, de nem fáj, és a szó szorosabb értelmében nem nevezném rossznak sem.
2012. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta és tényleg nem volt olyan vészes mert a doki is tök normális volt! Olyan jó volt látni a picikémet! :-)

8hkm :-)

2012. szept. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!