Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes szoptatós...

Mikor érdemes szoptatós melltartót venni? Az elején nőtt a mellem, úgy két méretet, azóta stagnál. Most a 7. hónap közepén járok.

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nőhet a melled, szerintem érdemes kivárni a terhesség végét.
2012. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem egyáltalán, de szerintem érdemes megvárnod a szülést (esetleg megkérni valakit, hogy vegyen helyetted vagy rendelni), mert lehet, hogy a tej belöbellésétől megint nőni fog.
2012. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem is nőtt, csak a terhesség legvégén. Én is várnék szülésig.
2012. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor várok. Igazából csak amiatt izgat a kérdés, hogy mi van ha előbb jön a baba a vártnál.
2012. szept. 15. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem terhesség alatt egyáltalán nem nőtt a mellem, a kiírt időpont előtt kb. 1 hónappal mentem el melltartót venni, ott az eladó azt mondta hogy 2 mérettel nagyobbat vegyek, mint amit hordok, és jó is lett.
2012. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi :) Én egyáltalán nem használtam melltartót szoptatás alatt. Egyébként meg ahogy írtam, valakit elküldessz vásárolni, leveszed a méreteidet és kész. De mondom, ki lehet bírni nélküle is :)
2012. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en 33 hetes vagyok, kb ket hete vettem egyet csak azert mert a regiek mar nem jok, aztan ez is annyiba kerult az H&M-ben mint egy sima. mindenesetre mar most latom hogy nem lesz jo szules utan. szoval ha nem letszukseglet akkor raersz kesobb venni vagy ha mindenkepp elobb akarsz akkor tenyleg nagyobb meretet.
2012. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!