Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2 hetes terhes vagyok. Nem...

19+2 hetes terhes vagyok. Nem érzem még mozogni a babámat. Már kivagyok idegileg. Volt aki hasonlóképp járt?

Figyelt kérdés

Itt is csomó olyat olvasok, hogy már 15-16 hetesen érezte a babát, hiába 1.baba, meg irják, hogy "ma nem mozgolódott annyit, baj lehet ez 18 hetesen?" Hát nekem nemhogy annyit, de semennyit nem mozgott még /vagyis hogy nem éreztem mozogni/. Annyira félek! :( Dokihoz 1 hét múlva megyek.

Valaki, aki szintén későn érezte a babáját? Vagy nem érezte és kiderült, hogy tényleg baj van?


2012. szept. 16. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm mégegszer a biztató szavakat. Most már kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Igen, ultrahangon ficánkolt, dehát az már lassan 2hónapja volt :/ Ha megint látom majd, már nem fogok parázni talán :)

A terhességben mindig van mi miatt aggódni!

2012. szept. 16. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, én anno 20-21 hetesen éreztem először, szintén első baba.

Pontosabban éreztem már előtte is, csak nem ismertem fel :) - teljesen másfajta érzést vártam a leírások alapján. Úgyhogy utólag jöttem rá, már sokkal korábban "érezhettem volna", ha tudom mit figyeljek.

Pl: állandóan a wc-re járogattam, mert azt hittem, hogy menni kell, nem értettem miért nincs eredmény, amikor úgy csikargat a hasam. Hát az nem hascsikarás volt :)

Szóval nagy valószínűséggel te is érzed már, csak sem ismered fel, de sebaj nemsokára már menni fog!

Kíváncsi vagyok majd a kistesónál előbb detektálom-e. (A sógornőm pl nem, ő ugyanúgy a második gyerekét is 21 hetesen érezte először mozogni.)

Úgyhogy no para! :)

2012. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!