Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességnél nem...

Ha az első terhességnél nem csíkosodtam, akkor a másodiknál lehet, hogy fogok?

Figyelt kérdés

Vagy ez azt jelenti, hogy nincs rá hajlamom?

Az első babámmal 25 kg-ot híztam, ment mindenhova bőven, de szerencsére a csíkosodás elmaradt. Hamar vállaltuk a 2. babát (6 hónappal a szülés után), a súlyom már a régi, jó formában vagyok, de a hasamon a bőr még nem húzódott teljesen vissza, tehát nem kell szerintem olyan hirtelen tágulnia, mintha nem nyúlt volna ki már egyszer egy éven belül.

Most a terhesség is másképp zajlik, nem hízok, ha így haladok tovább, akkor nagyon kevés fog feljönni.

Szerintetek kenjem magam? Repedhetek?

Tavaly csak alkalomszerűen használtam krémet, hetente 2-3 este, amikor éppen eszembe jutott, tehát nem a krémezés miatt nem repedt meg a bőröm.


2009. júl. 31. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mázlista:):) Hát ahogy leírtad, nem valószínű hogy fogsz, de hallottam már olyat hogy a terhesség alatt egy csík sem jött ki a kismamán, de a szülésnél bepótolta. Reméljük te ismét megúszod:) Én már nem:(
2009. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harmadik babámat várom és egyik terhesség alatt sem lettem sehol csíkos.Mindegyik terhességgel 10 kg -ot híztam.Szerintem te sem fogsz csíkozódni,de azért kenegwesd magad!
2009. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Remelem, hogy nem fogok repedezni, valahogy nem vagyom ra.

Meg maradt kremem tavalyrol, akkor majd azt elhasznalom, amikor eszembe jut, ismet alkalom szeruen.

1. valaszolo: hat igen, ebben az egy dologban szerencses vagyok, de masban nem. A melleim olyan szornyu allapotban vannak, hogy szerintem igenyesebb plasztikai sebeszek sirva konyorognenek, hogy megcsinalhassak ingyen, mert bantja a szeperzekuket a latvany. :-(

Sem a csikosodas, sem az iszonyatosan kicsi, de megis logos mell nem szep latvany, eleg nekem ebbol az egyik is boven.

2009. aug. 1. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!