Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis terhes vagyok 6 hetes és...

Kis terhes vagyok 6 hetes és néha vérzek mikor kakilok. Na ez mi lehet? Talán aranyér?

Figyelt kérdés
nektek volt már hasonló?tapasztalatok?mit tegyek?
2009. júl. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint a végbeledből vérzel, igaz? Igen, ez aranyér lesz. A doki tud segíteni, de ha szimplán csak a kemény széklet okozza, akkor megoldódik ha sok gyümölcsöt, zöldséget, rostdús ételeket eszel és sok vizet iszol! Ha nincs kemény székleted, fordulj orvoshoz.

21 hetes km

2009. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én is ezzel küzdök, sok rostdús ételt, gyümölcsöt és rengeteg folyadékot tudsz fogyasztani. Ha viszketne, vagy fájna is az aranyered, akkor kamillás LANGYOS ülőfürdő, vagy ha begyullad, akkor jegelés javasolt... Ha a vérzés nem szűnik meg, mindenképpen fordulj orvoshoz. Én is azt teszem, a jövőhéten megyek.

Boldog babavárást.

7 - 7,5 hetes km

2009. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,nem fáj hál istennek és már elmúlt.biztos valami kemény kaja volt az oka....
2009. aug. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!