Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hasmenésnek lennie...

Normális hasmenésnek lennie terhesség alatt?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok és az elmúlt két napban evés után hasmenésem van, pedig eddig szorulás volt a jellemző, azt is gondoltam az a normális terhességnél. Volt másnak is ilyen? Jelenthet gondot vagy kezdődő vetélést?
2009. júl. 31. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gond es azt sem, hogy kozeledo veteles. En a 11. hetben vagyok es vegig igy van, foleg delelottonkent.

En szemely szerint orulok neki, mert az elozo terhessegemet oruletes szekrekedessel csinaltam vegig, lett belole sok szenvedes, 25 kg-os hizas (amiert a lassu anyagcsere epp olyan felelos, mint a bevitt energia), aranyerem is lett. Nagyon rossz volt, mar enni sem mertem szinte, mert tudtam, hogy ami bemegy bent marad es rosszul fogom magam erezni a boromben.

Most nem hascsikarasos hasmenesem van, nem faj semmi, csak eppen naponta 2-3 alkalommal is megyek wc-re. Nem is hiztam meg egy dekat sem.

Viszont a babam is rendben van, tehat nem hiszem, hogy neki artana.

Nem eszel tobb zoldseget, gyumolcsot, amiota babat varsz? Mert en igen es magneziumot is szedek. Ezektol lehet gyorsabb az anyagcsere.

2009. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális. Van akinek székrekedése van. Ilyenkor megváltozik az anyagcserénk. Azért ha mész majd dokihoz említsd meg, hátha tud rá valamit. Nekem székrekedésem volt, ezt is mondtam neki...

Boldog babavárást!

30h kismami

2009. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 11. hétben kezdtem el szedni magnézimuot és azóta nincs gondom a wc-n. Egy pár napja meg vasat szedek és azóta meg napi 1-2 szer rohanás van a wc-re. Én is aggódtam kicsit, de a babussal minden rendben és azért kilóra is híztam már 5-öt. Az elevittől ment a hasam a kora terhességben, azt abba is hagytam, na meg a Jana ásványvíz is betett. Ne aggódj, vetélést még hasmenés nem okozott, ha nincs lázad és egyéb görcsöd ne is gondolj ilyenekre. Biztos sokkal egészségesebben étkezel és több gyümit meg rostot fogyasztasz... ne aggódj.

24 hetes kismama

2009. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! azóta nincs hasmenés, csak aggódtam, mert volt már vetélésem és legutóbb amikor a gondok kezdődtek, jött a hasmenés is. Azt hittem, hogy lehet a vetélés egyik jele. Kicsit azért megnyugodtam, hogy másnak is van.
2009. aug. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!