Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kiderült hogy kislányun...

Tegnap kiderült hogy kislányunk lesz. Már beszéltünk lánynévről, de most elbizonytalanodtunk?

Figyelt kérdés

igazából nekem nagyon tetszik a Blanka név, páromnak is tetszett, viszont hogy tegnap kiderült, hogy kislány lesz, már nem is tetszik annyira.

tudnátok esetleg szép lányneveket írni?

vezetéknevet nem szeretnék írni, de szívesen elolvasnám hogy Nektek milyen nevek tetszenek!

első babánk lesz.

17 hkm


2012. szept. 20. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem mertem írni, de én is kipróbáltam, és a Varga vezetéknévhez Vanda lánynevet rakott, ami minimum szörnyű!

2012. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem is borzasztóak ezek az összecsengő betűkből álló nevek. mint az utolsónál a varga vanda, vagy nálunk a barati barbara vagy barati barna...
2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
mi naptárból írtuk ki az összes lánynevet és abba kezdtünk el válogatni :) apa lehúzta azokat amik nem tetszettek neki, amik meg tetszettek azokat én néztem át hogy nekem mi tetszik. a végén így csak 5 nevünk volt amiből könnyebb volt válogatni már a végén. mindet odapróbáltuk a vezetéknévhez és ami a legjobb volt az lesz a pici lányunk :)
2012. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam,de én állítgattam rajta.Kérheted,hogy milyen kezdőbetűje legyen a keresztnévnek,és rangsorol,hogy mi mennyire megy hozzá.Azt rakta az első helyre,amit választottunk(nekünk is Varga a vezetéknév,és Tamara lesz a kis csaj).
2012. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is kislány lesz, és még így a 30. héten sem tudjuk, hogyan fogjuk hívni. Nálunk is sok minden szóba jött már, pl.: Hanna, Csenge, Blanka (nekünk is tetszik), Petra,Luca,Diána,Natália,Anett szóval van egy pár tippünk. :)
2012. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a nagyobb zita zoé

a kisebb hédi hanna

2012. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

amiket írtatok az mind szép :)

ki is írom őket páromnak, hátha bejön neki az egyik :)

igaz még van időnk dönteni, de néha mikor beszélek hozzá jó lenne a nevét is mondani neki :)

most még Pöttöm, tegnap óta meg Hercegnőnek hívom.

bár én teljesen fiút éreztem, de most hogy már tudom még jobban örülök a kis "punásnak" (párom így hív minket... punások) :D

2012. szept. 20. 19:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Zora, Zóé, Tira, Jázmin, Hanna, Réka nekem ezek tetszenek.
2012. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!