Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja nem tudok csak felület...

3 napja nem tudok csak felületesen aludni. 2 napja reggelente sok folyásom van. Mitől van ez? Olyan furcsán érzem magam. Normális ez?

Figyelt kérdés

3 napja nem tudok csak felületesen aludni. 2 napja reggelente sok folyásom van (eddig soha nem volt) vagy nem tudom ez a nyákdugó???

Sokat keményedik a hasam és kicsit fáj is. Ilyenkor meg sem tudok mozdulni amíg nem múlik el. Néha olyan érzésem van mintha hopp...kipottyanna belőlem valami és azt vissza kell tartani. Mintha bepisilnék, de nem. Remélem értitek amit mondani akarok. A babóca is nyomkodja a kis fejét ott lent és az is fáj.

Mitől van ez? más is van vagy volt így? A válaszokat köszönöm előre is.

38 hetes kismama


2008. máj. 16. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
közel lehet a szülés, ha nagyon szivárogna a víz,vagy beindul a fájás, menj be a kórházba.Legyen összekészítva a csomag. Lehet hogy még elmúlik és bentmarad, csak azért legyél felkészülve.Sok sikert a nagy napra.
2008. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeritnem is már a véget jelzi a szervezeted. Na nem azt mondom, hogy még ma megszülsz, de azért az a 2 hét sem sok, ami még visszavan:-)

Nekem is egyre hígabb a folyásom,megváltozott a székletem, keményedik a hasam, menni nehéz, mert annyira lent feszít, hogy szinte a lábam sem tudom emelni, mintha ott lenne a feje.

Ne félj, baj nincs, csak lassan szülünk:-)

Pihenj sokat, feküdj, akkor nem nyom lefele.

37 hetes kismama

2008. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én is 4-5 napja így vagyok.Nem tudok semmit csinálni fáj mindenem.Nekem mikkor mozog a baba vagy nagyon nyom mostanábban előfordult hogy bepisilek.Nincs okom az idegeskedésre,de mindig egy ideg vagyok.A derekam ugy fáj majd szét robban.Remélem én még kibirom 2 hetet.Szerintem mi már közeledünk a nagy naphoz.üdv 36 hetes kismama
2008. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Amíg nem rendszeresek a fájások vagy nem folyik el a magzatvíz, addig nem jött el a napotok. De szerintem is közeleg. A tünetek (mint ahogy már többen írták) eléggé általánosak már ebben a korban. Velem is előfordult, hogy prüszkölésnél bement egy-két csepp pisi, meg a medencecsontomat érzem, hogy fáj alulról, valószínű nyomja a pici (doki szerint nagyon lenn van a feje). A fájdalmak (mensiszerű) jóslófájások, de ez ilyenkor már teljesen természetes, nekem pl. 33. héttől vannak (nem sok, napi 1-2, mostanában 4-5 is akár). Üdv: 36 hetes kismami.
2008. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!