Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül márciusban?

Ki szül márciusban?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a baba nemét és nevét? Hol fogtok szülni?

2012. szept. 21. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Március 13- ra vagyok kiírva, Miskolcon a Semmelweisben fogok szülni, nem tudom mi lesz, van már két fiam most jó lenne egy kislány. Ha lány Liliána lesz, ha fiú akkor nem tudom.
2012. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet h egyszerre fogunk szülni egy helyen :) én az 5. válaszoló vagyok 11-re vagyok kiírva és én is ott szülök majd ahol te??? mikor jársz terhesgondozásra meg kihez? Nekem első baba :)
2012. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Márc. 15 az Uh szerint, de előbb lesz mert császár lesz. Nem tudjuk még mi lesz, két lány van már vagyis négy a férjemnek van kettő már....így ötödikre már mindegy mi:-))) A lány név vita tárgya a fiú William vagy Mózes. A Szent Istvánban fogok szülni. Néha van még hányinger, meg fáj a cicim.
2012. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én március 16-ra vagyok kiírva.

Nemét még nem tudjuk,de 1-én megyünk 4D-re remélem ott kiderül.

Ha kislány akkor Dorottya,ha fiú akkor Kolos.

2012. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia. Március 31-re vagyok kiírva, nemet nem tudunk még, neveken meg nem gondolkoztunk. Kecskeméten fogok szülni.
2012. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én márc. 4-re vagyok kiírva, a nemét még nem tudjuk, a Debrecenim Klinikán szülök majd. neveink még nincsenek amik egyeznének.
2012. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Márc31.-re vagyok kiírva, de ez még csak a mensi szerinti, de kisebb egy héttel mindíg, tehát...?majd még eldől.olyan kíváncsi vagyok már, hogy mi lesz, de még semmi.majd jövőhéten:)sok a miskolci, látom:)semmelweiszben fogok szülni, de császár lesz:SLánynevet tudunk:Lia, ha fiú akkor nagy gondban leszünk a névvel...
2012. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!