Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+4 hkm. Mennyire normális...

33+4 hkm. Mennyire normális ha nyílalgat hátul a farokcsontom és menstruációs görcseim vannak?

Figyelt kérdés
Vagy csak felfáztam volna?

2012. szept. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Említsd meg a dokinak. Megnyugtatásul annyit tudok mondani, hogy nekem is ez van már félidő óta. Ha sokat ülök egy helyben, utána totyogok mint egy pingvin percekig, mire "visszaállnak" a csontjaim és rendesen tudok menni. A farokcsontom is feszül, de amúgy alapból az egész medencém mintha feszülne széjjel. Néhány hete pedig a combomba szokott nyilallgatni, de olyat, hogy meg kell álljak, mert csuklik össze a lábam. A védőnőm szerint azért, mert mélyen tapadt a méhlepényem (12. héten még fedte a méhszájat) és emiatt a baba is eleve mélyebben van. Az első terhességemnél nem volt semmi ilyesmi, az hátsó falon tapadó volt. Lehet benne valami, mert máshogy érzem mozogni is, mint az első gyermekem.

Ettől függetlenül semmi bajom, holnapra vagyok kiírva szülni és még a baba a pocakomban vígan fickándozik. :)

2012. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam ezek a jósló fájások voltak és már éreztem őket a szülés előtt egy hónappal is.
2012. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2012. szept. 24. 05:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak. :))
2012. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!