Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Össze lehet téveszteni a...

Össze lehet téveszteni a szülés előtti fájásokat a jósló fájással?

Figyelt kérdés

Ma annyira rossz a közérzetem,olyan belső idegesség és feszültség van bennem.Folyton sírhatnékom van.A babom mocorog bár ritkábban,szívhangja is van(van szívhangfigyelőm).A fájásaimban még nem vettem észre rendszerességet,de ma valahogy másképpen fáj mint eddig.Az egész hasam kemény és fáj minden mozdulat.Nem vagyok az a mindenen idegeskedős,félős típus,de ez az érzés ma olyan furcsa.Vagy lehet csak a melegtől van?

Holnap fekszem be a kórházba,mert cukros vagyok és kezelt magas vérnyomásos.De eddig semmi panaszom nem volt.Kicsi görcsölgetés,minimális vizesedés néha hátfájás,teljesen zárt méhszáj.Most vagyok uh alapján 36+5 napos(menzesz szerint 38+5 nap),a doki azt mondta nem várja meg,hogy betöltsem a 38.hetet,mert félti a babát.

Kicsit hosszú lett,bocsánat,de nem tudom eldönteni mi lehet ma velem.

Más is van így?


2009. aug. 2. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,tudom elég hülye kérdés... :(
2009. aug. 2. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hülye a kérdés :) A jósló fájások abban különböznek az igaziaktól, hogy vagy járkálás vagy pihenés hatására megszűnnek. Az igazi fájások pedig nem múlnak. Járkálgass, sétálj picit, ha 20 perc múlva nem múlna el, akkor az "igazi". Ne nyugtalankodj, szerintem csak a melegtől meg az idegeskedéstől van! Holnap pedig úgyis mész a kórházba.

2009. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bár egy porcikám sem kívánja a kórházba vonulást,de ott legalább biztonságban érzem magam!

Kellemes babavárást Neked!

2009. aug. 2. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen összetéveszteni szerintem nem fogod, maximum elbizonytalankodsz, vagy megörülsz, hogy kezdődik, majd rájössz, hogy mégsem.

Engem a 38. héten vitt be a férjem majdnem szülni, mert olyan jóslófájásaim voltak, amik rendszeresnek is tűntek. De mégsem hittem, hogy ez már vajúdás, mert közben végig beszélgettem, vigyorogtam, el is aludtam. És nem így képzeltem el.

Tényleg nem az volt, reggel már úgy ébredtem, hogy semmi bajom sem volt.

Amikor tényleg beindult a vajúdás, akkor egyáltalán nem bizonytalankodtam, az nem csak görcsölgetés volt, hanem olyan fájás, hogy hirtelen azt sem tudtam, hogy maradjak állva, üljek le, vagy feküdjek, annyira meglepődtem és annyira éles volt, hogy bennem ragadt még a szusz is. :-)

2009. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!