Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukorvizsgálatra...

Terheléses vércukorvizsgálatra vinni kell a a zsemlét meg a tejet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem ilyesmit, csak a cukrot amit felírt a doki és kiváltottam a patikából, és egy 0,5l-es ásványvizet.
2012. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak érdemes ilyet vinni, aki nagyon nehezen bírja reggeli nélkül akinek ha leesik vagy felmegy a vércukra elájul stb...


maga a vizsgálatra, adnak vagy vinned kell egy cukros löttyöt amit a doki ír fel és patikában váltod ki. ezt itatják meg veled éhgyomorra, és 1 óra múlva megint vért vesznek.

na ekkor elengednek, nekem kijelentették hogy rögtön menjek reggelizni, hogy el ne ájuljak.

ha nagyon rosszul levös vagy vigyél egy zsemlét amit ha vége a vizsgálat rögtön letolsz.

2012. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol van a cukros lötty (hála az égnek), van ahol zsemlét, meg tejet kell fogyasztani, és az alapján megy a vérvétel. Változó, hogy vinni kell-e, vagy ott adják (általában adják, de meg kell kérdezni).
2012. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem adtak cukros löttyöt. Az első vérvétel után mondta az asszisztens, hogy menjek le a büfébe és egyek egy zsemlét és igyak meg 2 dl tejet. Utána kellet újra visszamenni. Szóval nem adtak, hanem nekem kellett megvenni. Mondjuk biztos jobb, mint a cukros lötyi :-)
2012. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem vinnem kellett magammal.
2012. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múlt héten voltam és a gyógyszertárban kellett vennem 75g cukrot( recept nélkül is adják és ha mondod , hogy terhelésesre kell akkor tudni fogják milyet kell adniuk ) és ott bele lett öntve egy pohár vízbe és azt kellett hát nem mondom ,hogy meginni mert inkább ettem olyan volt az állaga. Irigylem aki zsemlés tejes módszerrel volt. Szerintem ez kórházfüggő. Érdeklődj utána ott hogy megy, mit kell vinned. 25hkm
2012. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
A SOTE 2-es klinikáján egy fél citromot kellett vinnem.Ott adták hozzá a cukrot egy kis vízzel és azt kellett meginni.2 órát várni, majd jött a második vérvétel...
2013. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!