Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hétre átlagban mennyi...

A 18 hétre átlagban mennyi kg-os hízás az elfogadható? 17 hetes vagyok és 1 kg híztam eddig, ha 165 cm magas vagyok és jelenleg 64 kg akkor milyen ütemben lenne a rendes hízásütemem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki más ütemben hízik, én például 30 hétig csak fogytam /folyamatos hányás miatt / aztán az utolsó 10 hétben 5 kg-ot híztam. Azért ne ijedj meg, mert nem hízol, attól a babád minden tápanyagot belőled hasznosít magának. Ismerek olyan kismamát, akivel ugyanannyi idős terhesek voltunk, 25 hetesek és ő már 18 kg-ot hízott. Örülj, hogy 18 hét alatt nem ment fel nagyon sok kg.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hizas "torvenyszeru" terhesseg alatt...Miert ne lenne elfogadhato?!Ugy veszem ki az email-edbol,hogy nagyon felsz a hizastol,es estleg dietazol is?!Remelem nem,ha nincs semmi bajod,nem hanysz,hasmenes stb akkor hizni fogsz!De ne aggodj aztan tuti ledobod!!!En 1kilot fogytam,de mostantol kezdve fogok hizni,mert megyek haza holidayre 1honapra es az otthoni etelek tuti megteszik a hatasukat!!!Ja kulfoldon elek es 13hetes kismama vagyok:-)
2009. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Nem félek a hízástól, csak 3 nap múlva lesz az esküvőm és attól tartottam, hogy nem lesz-e addig hirtelen alakváltozás, mert azzal riogattak! Diétáról meg hallani sem akarok, minden tápanyagot beviszek, rengeteg gyümölcsöt,zöldséget, tejterméket, soványhusit eszek. Vitamint nem szedek, de semmiből nincs hiány a szervezetemben a vérkép szerint!

Köszönöm a a megnyugtatást! Jó babavárást mindenkinek! :)

2009. aug. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!