Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondoljak? Szerintetek...

Mire gondoljak? Szerintetek lehetséges, hogy ikrek?

Figyelt kérdés
Menstruáció kimaradása után teszteltem 6 nappal. Erős pozitív, azonnal kimutatta. Annak idején a kisfiammal is egy hét késés után teszteltem, halványan, és nem azonnal, de kimutatta. Még nem voltam orvosnál, de furcsa, hogy görcsölget a hasam, és ma pedig olyan mintha a bal petefészkem "szúrkálna". Amellett fáj a derekam is, nem vészes, csak már én parázok, hogy nincs-e valami baj. Arra is gondoltam, hogy lehet ketten vannak odabent, azért vannak ilyen tüneteim, mert a kisfiammal nem voltak. Egyébként ikertestvérem van. Ti mit gondoltok? Nyugtassatok meg hogy minden rendben, és természetesek a tüneteim.
2012. szept. 25. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 5 nappal volt erős +, mégis egyedül volt a kislányom. :) Természetesek a tüneteid, ne aggódj! (Ja, és nálunk halmozottan fordultak elő ikerterhességek.)
2012. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a teszt erösségétől függ hogy 1 vagy 2 baba van.
2012. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt gondolom hogy ne meséld be magadnak hogy többen vannak,csak csalódnál.
2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem korábban késés után 3nappal lett csak pozitív.Egyedül volt a baba.


Most nemvárt előtt 6nappal szép 2 csíkos lett délutáni vizeletből.2petezsák volt,valószínűleg ez összefüggött a korai pozi teszttel.


Nekem nem volt semmi különös tünetem,azok később jöttek..

2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek ikertestvére van annak majdnem hogy 100%hogy nem leznek ikrei.Ez köztudott.Még az orvos is mondta.Majd a te gyerekeidnek van rá esélye mert kihagy egy generációt mindig.
2012. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!