Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, ha ülő helyzetben...

Nem baj, ha ülő helyzetben többet érzem a mozgást?

Figyelt kérdés
Tegap léptem a 21. hétbe. Kb. 2 hete érzem hogy mocorog, de az utóbbi pár napban kevesebbet, és inkább ülve érzem. Ez a fekvése miatt lehet? Nem is olyan intenzív, mint az első pár napban.
2008. máj. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden nap érzed egy picit a mozgását, akkor biztos nincs baj. Nálunk is előfordul, hogy némely napokon nagyon aktív, néha meg kevesebbet mozog. Hamarosan egyre többet fogod érezni őt!

31 hetes kismami

2008. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a villámgyors választ! Boldog napokat!
2008. máj. 17. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, fog ő még többet is mocorogni! :)
2008. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, ülve kicsit jobban összenyomod, kevesebb helye van, ezért érzed úgy jobban a mocorgását. Ilyenkor még nem minden mozgását érzékeled:-)

Én 37 hetes vagyok, de "normálisan" ülni már nem tudok, mert nem viseli el. Mindig jól hátra kell dőlnöm, mert különben szétrugdos:-)

Az intenzitása változik, egyik nap aktív, másik nap passzív, függ a fronttól is, meg sok mástól. ez nem baj:-)

2008. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén 20 hetes vagyok, nálam is hasonló a helyzet. Az utóbbi időben kicsit lelassult, pedig egy hete volt hogy egész nap kalimpált odabent, állva ülve mindenhogy éreztem. Most többet pihen sztem, mert fekve is csak keveset érzem. Ne aggódj, fogjuk még ennél "látványosabban" is érezni hamarosan!!!!
2008. máj. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!