Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam, hogy terhesen sok...

Olvastam, hogy terhesen sok nőnél megjelennek futószemölcsök, nekem a mellbimbómon jöttek ki. Ezek elmúlnak szülés után?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kijött 2 db nagyon apró a terhességem végén. Most 5 hetes a babám és még megvannak a szemölcsök, de annyira apró, hogy engem nem zavar!!!
2008. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kijött a mellemnél, meg a mellkasomnál 3-4 db, kisebb-nagyobb, én úgy tudom, h magától nem fognak elmúlni, a gyógyszertárban lehet ilyen kenőcsöt kapni rá (kérdezd meg nyugodtan a gyógyszerészt, pontosan nemtom mi a neve) és az leszárítja őkat, egyébként engem is zavar... dehát majd leszárítjuk szülés után..:)
2008. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A futószemölcsre jobb odafigyelni, benne is van a nevében, igen könnyen el tud terjedni. A bőrgyógyász tudja felírni azt ami nem leszárítja, leégeti a szemölcsöt, de nagyon kell vele vigyázni, csak a szemölcsre szabad tenni, mert tényleg leégeti, sebes lesz utána. csak óvatosan azzal a kencével!
2008. máj. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!