Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bepisilek? Folyásom van,...

Bepisilek? Folyásom van, amióta terhes vagyok és nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg folyás vagy becsorog úgy, hogy észre sem veszem (szaga van) a doki megnézte a ph értéket és azt mondta, hogy jó! Akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
valami gomba, nekem is ez volt. kaptam rá kúpot
2009. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bővebb a folyásod. ennyi. :)
2009. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a gomba viszketne. a múltkor én is épphogy kiértem a wc-re, annyira folyott. amúgy fehéres, és nagyon folyós állagú, szaga pedig nálam legalábbis nincs. max. ha nagyon beizzadtam nap közben.

ha viszket, vagy fáj pisilés közben, akkor menj dokihoz. második voltam

2009. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem fáj és nem viszket, és a gombát a doki észrevette volna
2009. aug. 4. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nem értem mi a probléma :) használj tisztasági betétet, cserélgesd nap közben és kész.
2009. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Egy picit kijavítanám az egyik válaszadót.Attól,mert nem viszket,még lehet gomba.Sajnos nekem is az van,állandóan kúpot kell használnom.Nem is múlik sajnos,de arra jó,hogy ne terjedjen tovább és ne legyen már annyira súlyos,hogy viszket is meg ilyenek.Terhesség alatt mindenkinek több a folyása.Lehet,hogy csak erről van szó nálad.23 hetes km Linda
2009. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt tanácsolta a doki, hogy ne használjak tisztasági betétet, mert műszálas, inkább, ha tudom, napközben sűrűbben cserélgessem a pamutbugyimat. Öszintén szólva, a "bugyicserélgetés macerás, de miután aloés tisztítókendővel megtörlöm magam és tiszta bugyit húzok, sokkal jobban érzem magam, mint a tisztasági betéttel, ami összegyűrődik.

Természetesen ez csak akkor használható megoldás, ha nincs extra nagy folyásod.

2009. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként felfázás is lehet, azt is könnyen kap terhesen az ember. Monural a legjobb rá, de csak az orvos véleménye után
2009. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!