Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen (többedik babával)...

Terhesen (többedik babával) is ugyanolyan aktívak vagytok, mint első terhesség alatt vagy terhesség előtt? Képesek vagytok megtennie azt, amit előtte vagy fárasztóbb az életetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2009. okt. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mivel már van egy 2,5 évesem, így kénytelen vagyok jobban a topon lenni, de ez így egyúttal fárasztóbb is. Amikor vele voltam állapotos ráértem akkor kelni, amikor akartam, lustálkodhattam kedvemre stb. Igaz ezek ellenére problémásabb volt a terhességem nem is kicsit.

Boldog babavárást.

35 hetes kismama

2009. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első babámat várom, de korántsem mondanám magam aktívnak. Elég fáradt vagyok, nehezebben megyek fel a lépcsőn stb. de remélem ez majd elmúlik!

12 hetes km

2009. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 35 évesen a harmadik babámat várom. Egyáltalán nem olyan könnyű a terhességem, mint az első 2 volt. Nem vagyok olyan aktív, sokkal több bajom van.

De ugyanolyan boldog vagyok :)))))))))

2009. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam 19 hónapos lesz a napokban, én pedig 33 hetes kismama vagyok.

Régen, amikor még dolgoztam, és nem volt gyerkőc, nagyon aktív voltam, sosem pihentem le napközben, mint egy sajtkukac úgy éltem:)

Első terhesség alatt is ilyen voltam.

Most, hogy kistesót várom, hát mit ne mondjak, elég fáradt vagyok:(

Vagyis pontosítok... Az eslő 28 hét alatt nagyon kivoltam, most a 30.héttől viszont tele vagyok energiával:) Pedig a laborom pocsék, nagyon vérszegény vagyok, de mostanság mégis túlteng az energia bennem:)

2009. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a masodik babat varom, a 21. hetben vagyok, az elso gyermekem is meg baba, most tiz honapos eppen. Mit ne mondjak, az aktivitasommal nincs baj, sot. Asszem jobban porgok, mint barmikor, foleg jobban, mint az elso terhesseg alatt.

Akkor is sokaig dolgoztam, de egyebkent el voltam kenyeztetve, ettem, setaltam, pihentem, nezelodtem, sok dolgom nem volt munkan kivul. Hiztam is jo sokat. Amint megszuletett az elso baba nagyon porgos lettem, orultem, hogy vegre birok mozogni, a babazason es a haztartas vezetesen kivul meg a sportot is visszaepitettem az eletembe, le is ment minden plusz szepen. Nagyon erosnek ereztem magam, ezert vallaltuk be ilyen hamar a 2. babat.

Hat, a porges megmaradt, foleg, hogy en kulfoldon elek es mindegy, hogy egy babam kint van, egy babam bent, vissza kellett mennem dolgozni. Nem sok idore, de muszaj. 2-3 honapot dolgozom szules elott osszesen.

Nagyon nehez igy egyutt (teljes munkaido, fizikai allomunka tobb, mint felidos terhesen egy hutohazban, melo utan otthon var egy aktiv totyogo, az ejszakam sem zavartalan, mert a pocakbaba 3-4 alkalommal ebreszt a pisiles miatt, a kinti baba 1-2 alkalommal tea es cumihiany miatt).

De egyenlore meglepoen jol birom.

2009. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!