Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen alig van pocim és...

19 hetesen alig van pocim és ritkán talán napi 2 szer érzem a kicsimet mozogni ez igy jo? Voltam Uh genetikain és ott midnen okés volt

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 07:56
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. okt. 3. 08:04
 2/6 anonim ***** válasza:
ha mindent rendben találtak, úgy is van. Youtube-n találsz pocakvideókat ahol kérkednek a nők az óriási hasukkal, soha nem értettem.Nem mindenkinek telik hasplasztikára. Szintén 19 hetesen nekem nagy, előre félek hogy húzódik vissza majd szülés után, mert az első után is maradt bőr, pedig vékony vagyok. Hidd el, jól van ez így, a baba is jól van, majd később rugdos többet!:-)
2012. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

én is 19 hetes vagyok, én nem is érzem mindennap a babát, mellső fali méhlepényem van, ezért érzem ritkán. a pocakom már gömbölyödik, de nekem sem hatalmas.

ha minden rendben van, ne aggódj, majd elkezd nőni a pocid is és a babát is többször fogod érezni :)

2012. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19 hetesen még nekem is alig volt pocim, éppenhogy látszódott, hogy baba van a dologban :) 18 hetesen mentem férjhez, normál menyasszonyi ruhában, menyecskeruhában, és sokan észre sem vették a pocimat... Pedig volt egy picike, vékony vagyok egyébként, feszes, lapos hasam volt. Nekem amúgy a 20. hét körül kezdett el hirtelen nőni.

Ne aggódj a mozgás miatt sem, biztos, hogy semmi gond nincs. A mellső lepény állítólag tényleg tompít az érzésen (bár nekem az van, de engem szétrugdos a picikém, és először a 16. héten éreztem már a mozgását, viszont vékony a hasfalam) Később fog annyit mozogni, olyan erővel, hogy már tényleg azt fogod várni, mikor alszik végre el... De az egésznek ez a szépsége!

Csak légy türelemmel, hamarosan te is sokat érzed majd a babádat!


34+2 hkm

2012. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok Boldog babavárást nektek is
2012. okt. 3. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
22 hetes voltam, amikor elmentünk egy rendezvényre, ahol sok olyan távoli ismerős volt, aki nem tudta, hogy terhes vagyok. Hát mit mondja.....senki nem vette észre, hogy terhes vagyok. Elég vacak érzés volt, hogy amikor megkérdezték mi a pálya és mondtam, hogy babát várunk, mindenkinek leesett az álla, mert nem látszott. Persze később már ki lehetett szúrni, hogy terhes vagyok, de a szülés előtti héten is sokkal kisebb volt a hasam, mint a velem egyidős terheseknek. Viszont kárpótlásként egy darab csíkom nem lett:-)
2012. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!