Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki érezte a méhszáj nyílását,...

Aki érezte a méhszáj nyílását, az pontosan milyen jellegű fájdalmat érzett? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Erős feszülés, nyillalás a hüvelyben, nem egy pillanatnyi érzés, és én sajnos tudtam, éreztem, hogy mi lehet az, pedig első babás vagyok! 31. hét körül történt, szóltam a dokimnak, azonnal megvizsgált, másnap már benn kellett feküdnöm a kórházban. Bár hazaengedtek, de szigorú ágynyugalom van, semmit sem csinálhatok, mert mellé gyakran görcsölgetek és keményedek, és könnyen nyílhat tovább, beindulhat a szülés.


Te hány hetes vagy?


34 hkm

2012. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Azután is érezted ezt, hogy diagnosztizálták? Én múlt héten éreztem erős szúrást a hüvelyemben, ahogy a baba mocorgott, és mind e mellé elviselhetetlen vizelési inger társult.

1-2 nap után elmúlt, azóta nem jelentkezett.

Remélem ez nem méhszáj nyílás volt!!??

Csak jhéten megyek dokihoz.

35+3 hkm

2012. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 32 hetes vagyok.Mennyire nyílt ki a méhszájad?
2012. okt. 3. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
A másodiknak! Nem hülyeségből írtam, amit írtam, nem csak kitaláltam. Azóta is érzem (akkor, amikor felállok), igen, és folyamatosan félek, nehogy tovább nyíljon. A kórházba se hülyeségből fektettek be, és nem hülyeségből mondták azt, hogy folyamatosan feküdjek. Ülnöm sem volt szabad, ha pedig sétálgattam, rámszóltak, hogy azonnal feküdjek vissza. Napi több infúziót kaptam, telitömtek gyógyszerekkel... Abszolút nem kellemes a dolog, főleg amiatt, hogy nem tudom én előkészíteni a babának a dolgokat, mert ha begörcsölök és bekeményedek, újra kórház és csak a babával engednek haza!
2012. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1100 egyébként
2012. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen nyilalást éreztem a hüvelyben,főleg az együttlétek után,illetve dél tájt,ha sokat talpaltam,és akkor olyan "fáradtnak" éreztem a méhem- nem keménykedett.

A doki 19 hetesen nézte,akkor 3100 volt,3x1 Magnesii citrici-t kell szednem. Nem tiltott el semmitől,ágynyugalmat sem ajánlott. Az emelt magnéziumtól pár nap alatt elmúlt a "fáradt" érzés,este sem nyiltalt semmim,majd együtt voltam a Párommal,és kezdte előröl. Azóta az a jó,ha 3x2 szemet szedek a magnéziumból,akkor nem érzek semmit,és pihenek,amennyi tőlem telik.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Nektek!!


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Első! Most miért írtál ilyen hangnemben? Tök normálisan kérdeztem meg, hogy azóta is érzed-e, mert tudni szerettem volna, hogy amit én érzek, az is az-e. Nem értelek...Miért kell felháborodni???

2012. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem Neked szánta,utolsó válaszoló,töröltek egy "jóindulatú" választ.Így a Te válaszod lett a 2.
2012. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaaa! Azt nem láttam. Többször elolvastam már a kérdésemet, és egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy mit érthetett félre...

De akkor így ok! :)

2. voltam

2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 38.héttől éreztem a nyilalást amiről beszéltek,és a 38 és 39.héten is 2100 volt a méhszáj értékem.A 40.hétre lett nyitva elvileg,legalábbis fél füllel ezt hallottam,hogy egy ujjnyira nyitva és mostanában meg annyira nem érzem a nyilalást már.40+1 hkm
2012. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!