Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és...

14 hetes kismama vagyok, és mikor háton fekszem, néha szívdobogást érzek a pocakomnál. Lehet a babócám szivecskéje? Várható már, hogy jelez nekem valahogy, hogy Ő igenis ott van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ez már ő. A baba végig mocorog, rugdos, de elinte mivel még pici nem érzel semmit, de lehet hogy mostmár nemsokára fogsz.
2009. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is 14 hetes vagyok. Ha háton feksek, nagyon enyhe mozgolódást érzek, ha a tenyeremet a hasamra fektetem. De még nem hiszem, hogy ő volna, szerintem csak az érzékek járszanak velünk. Szívdobogást nem szoktam érezni.
2009. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem ő sajnos,még nagyon pici,nem érezheted.Amit érzel,ez a hasi aorta.Minden jót.11 hós kislány anyuja
2009. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!Már alig várom,hogy érezzem!
2009. aug. 4. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a hasi ütőered, a babád szívverését nem érezheted. Én már 31 hetes vagyok, a mozgása már igen vad, de még most sem érezni a szívverését. Pár hét és érezni fogod a mozgását, enyhe buborékolást vagy hasonlót.

Boldog babavárást!

2009. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Te pulzusod, a hasi ütőér dolgozik, és azt érzed. Egyébként nem terhesen is lehet érezni, majd próbáld ki.


32hetes pocis

2009. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem a kicsi, hanem a hasi aorta. A kicsid is lassan érezni fogod. Én 14 hetesen először egész finom kis kaparászást éreztem egészen alul a hasamnál, mintha belül csiklandozná valaki. Utána volt hogy sokáig semmit sem éreztem. 17 hetesen volt az első erőseb megnyilvánulása a kincsemnek, és azóta mondhatom, hogy folyamatosan napról napra egyre erősebben érzem, még éjszaka is felébredek rá.

Ahogy csontosodik, növekedik, erősödik, úgy lehet egyre jobban érezni, hogy bizony ő ott lakik. Jó babavárást Neked!

2009. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!