Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislanyt varo kismamik! Ha...

Kislanyt varo kismamik! Ha vezettetek gorbet tudnatok nekem linkeni 1-2 legyszi?

Figyelt kérdés
Koszonom :)
2012. okt. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 5x mondták, hogy lány lesz, így szerintem elhihetem.

A görbém: [link]


A kisebbik fiammal ez volt: [link]

2012. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a linkeeket :) 2 kisfiu utan nagyon szeretnenk egy kislany es csak szeretnek tippeket hogy tudnam egy kicsit befolyasonli a dolgokat :) Ma lett + az ovu tesztem, tehat valoszinu hlnap lesz tuszorepedesem, csak aggodok ha ma leszunk egyut a ferjemmel este akkor az mar tul keso a kislanyoz, mert ugy hallottam hogy peteeresz elott 2-3 nappal kellene egyut lenni a kislanyhoz :)
2012. okt. 4. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon kislányt szerettünk vaóolna,van már egy kisfiúnk,minden másnap voltunk együtt,és minden együtlét elött ecetes-vizes hüvelyöblítést csináltam!

itt a görbe:

[link]


38 hkm kislánnyal a pocakban:)

2012. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekünk is 2 kisfiú után lesz kislány. :) Nekem azt mondták, hogy a + lh teszt napján ne legyünk együtt, csak előtte. Hát az első napnál nem jött össze, de 2 napig volt + szerencsére. Így sikerült. :D

2012. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!