Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem babaszoba garnitúrát...

Aki nem babaszoba garnitúrát rak a babaszobába! Ti milyen bútort raktok be?

Figyelt kérdés
Esetleg netes képeket a bútorokról szívesen fogadnék.
2012. okt. 6. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egyenlőre velünk lesz egy szobában a pici. Mert a hálónktól messze lenne a babaszoba, és így nyugodtabbak vagyunk.

Kiságyat veszünk ( teljesen egyszerűt) és pelenkázót.

2012. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk külön szoba lesz,azért kérdezem a bútorokat!
2012. okt. 6. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt egy "örökölt" rácsos ágyunk,sima,natúr,60x120-as,semmi extra.Kaptunk egy pelenkázót,amit hamar szét is szedtünk,mert nem volt praktikus,cserébe nagy helyet foglalt,volt egy fotelágy nekem,ami még az enyém volt,és vettünk egy ilyet barnában:


[link]


(csak most tudtam meg róla,hogy tálaló:)))

Nagyon praktikus,mert sok a fiók,különböző méretűek,mindene belefért.A kabátjait,téli overálokat meg a mi gardróbunkban tartjuk.

2012. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz,hogy nekünk a kezdet kezdetén csak egy rácsos ágy,és egy komód volt a gyerekszobában,de már ilyen bútor van:

[link] (gyerekszoba képre kattints).

Nem szerettem volna felesleges pénzt kidobni rózsaszín,meg ilyen-olyan színű kimondottan gyerek bútorra (pár év múlva adhatnám el,vehetném a következőt).3 éves a lányom,teljesen mindegy neki,hogy a szekrénye milyen.Ágyat sem gyerekágyat vettünk,hanem a rácsos után rendes 90*200-as felnőtt ágyat matraccal.

2012. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ikeás bútor van bent már jó ideje, amit akár tini koráig is használhat, de már nem gyártják, ilyen, amit belinkelek, csak nyers barna színben:


[link]


Van ebből a sorozatból az akasztós szekrény, fele ekkora polcos szekrény, nagy 3 fiókos komód, nagy könyvespolc, ami nem Aneboda, de illik hozzájuk.

Van egy asztalom, szintén nyers színben, azon fogok pelenkázni, csak egy pelenkázó feltétet vettünk oda.

Csak a rácsos kiságy babás, amit kaptunk, szóval mi nem vettünk semmit, minden megfelel a célnak, na meg pénzünk sem lett volna venni új bababútort.

Mi a falat festettük meg a babának, nem a bútorokat cseréltük le. Így olcsóbb :)

2012. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na akkor megnyugodtam hogy jól gondolkozom én is! :)

Én is egy fiókos ajtós..."tálalót" :) képzeltem el a babaágy meg a pelenkázó mellé.Meg max egy nagyobb szekrényt egy kényelmes relax fotelszerűséggel.


Azért még jöhetnek a tippek. :)

Köszi a válaszokat.

2012. okt. 6. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleinte velünk volt egy szobában, így csak a pelenkázós kiságy volt + egy fiókos rattan + egy polc a cuccainak. Amikor külön "költöztünk" megkapta az én régi ifjúsági fekete-fehér szekrénysoromat. Sok polcos, amire a kis plüsseit, játékait raktam, amikkel szabadon garázdálkodhat. (ha gondolod tudok képet feltenni) Plusz van bent egy fotelágy - végszükség esetére nekem (de még nem kellett).
2012. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Ja igen, nekem is van bent egy relax szoptatós fotel lábtartóval, ami illik a bútoromhoz :)


Tökéletesen megfelel, ha nem bababűtort veszel, azt úgyis gyorsan kinövik, szerintem is jobb, ha olyan a bútor, amit nem kell lecserélni pár év múlva.

Persze aki megengedheti magának, akkor az tök jó!!!!!

De mi sajnos nem :) De nem is bánom, hogy annak idején ezt a bútort vettük meg ebbe a szobába, mert tökéletes és minden szépen elfér benne a babának. :)

2012. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babaszoba garnítúra? Egy pelenkázó, egy kiságy, meg nekem egy heverő.
2012. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!