Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális terhesség alatt?...

Ez normális terhesség alatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
folyamatosan fehér váladékot találok alsóneműmben illetve "barnázok" is egy kicsit de azt ritkábban.Jobb oldalon cisztám is van és olykor olykor jobbról, majd balról belémhasít a fájdalom,pl hirtelen felülés az ágyról de van hogy csak magától és nagyon fáj.1 hete voltam UH-n akkor voltam 8 hetes és 12mm volt a baba, de sok helyen olvastam hogy ilyenkor már 18 mm-nek kéne lennie, ez mitől lehet? Vetélés veszélye fenn áll?? (Ja és folyamatos derékfájással szenvedek mióta terhes vagyok, reggelnként ugy ébredek mintha kés lenne a derekamba)
2012. okt. 9. 21:40
 1/5 Kissbe ***** válasza:
Ha barnázol,még ha csak picit is,menj el a nőgyógyászhoz!Bármi lehet,nem biztos,hogy nagy bajt jelent,de inkább feleslegesen menj el.Én 6hetestől véreztem,barnáztam kisebb megszakitásokkal.Sokat kell pihenni,nekem gyógyszert is írt fel.Nekem méhszájon van a méhlepény,meg keményedett sokszor a pocim.Azóta volt 2hét kórház is,de a pici jól van.Nekem 7hetesen volt 10mm,9hetesen 22mm. [link]
2012. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kissbe ***** válasza:
21hetes 5napos vagyok:-)
2012. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is attól volt a barnázás, hogy a lepény rálógott a méhszájra. Gyógyszert nem kaptam, de pihenni kellett.

Az én picim 7 hetesen 7 mm volt. Ez mindenkinél más, dem érdemes hasonlítgatni!

Dokihoz viszont mindenképp menj el mielőbb, mert megnyugodni csak akkor fogsz, ha ő mondja meg, mitől van a barnázás. Ha kell, ír gyógyszet, vagy pihenést javasol...

2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben elmegyek ismét bár nem hívott vissza, most megyek majd védőnőhöz.1 hete a doki aztmondta minden oké, az előző UH-n meg hogy nem akar fejlődni...nem értettem de ráhagytam.De érdekes, ha pihenek nincs semmilyen váladék(7végén ilyenek), ha 7köznap megyek iskolába folyik,lehet iskolaundor:D áá nem..lehet a sok szaladgálás miatt..Próbálok mindig fehér bugyit felvenni mivel azon a legmegállapíthatóbb mi is jött ki.
2012. okt. 9. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, hogy ha otthon voltam, akkor nem volt semmi, amikor meg dolgozni mentem, akkor én is barnáztam...én is azt mondtam, hogy a gyerek utál dolgozni járni, és korán kelni :)

Nekem egyébként valami olyasmit mondott a doki, hogy amikor beágyazódik a pici, akkor konkrétan "belefúródik" a méh falába és ott vérzés alakulhat ki, és az ürült ki nálam, és pont ez a jó, mert ha az ott marad, az okozhat vetélést, ha a vérömleny ott marad a magzatburoknál...

Úgyhogy engem is a doki nyugtatott meg...ja és a 12. hétig mondta, hogy "kerüljem a páromat" :)

2012. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!