Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is éreztem már úgy mint...

Más is éreztem már úgy mint én hogy nem szeret terhes lenni?

Figyelt kérdés
-valahogy bezárva érzem magam:(nem szabadna tudom ilyet érezni de ez van nem tehetek róla:(,már vannak gyermekeim és imásom is őket csak maga a terhességet nem szeretem pedig semmi bajom nincs tőle...
2012. okt. 10. 21:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy a következő gyerekemet már tényleg hozhatná a gólya (2 van, később még szeretnék, ha a körülmények olyanok lesznek).

De a baba megszületése után nagyon jó volt, hogy "visszakaptam a testem". Sőt, továbbmegyek, az volt a legjobb, amikor már a szoptatást is abbahagytuk. Ezért biztos megköveznének meg szétszednének sokan, nem érdekel :).

Jobb így, hogy nem kell extrán vigyázni magamra, és hogy ha neadjisten vmi egészségtelen dologra vágyok, akkor azzal nem mérgezem őket. De leginkább a bedagadt lábat, hányingert / hányást, majd gyomorégést, zsíros hajat, óriási gyulladt pattanásokat, ingerlékenységet, fáradtságot, migrént (ami nem enyhült, sőt...) viseltem nehezen.

2012. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! Én sem szerettem igazán! Az elejétől már gyomorsavam volt, ami kis szünettel kitartott a végéig, fájt a farokcsigolyám, sajnos sokat is híztam stb. Nem úgy tudtam öltözködni, mozogni. Szóval nekem sem volt az az eufórikus érzés!

De utána már nagyon jó lett!:)))

2012. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Pnapom van a kiírt időpontig és biztosan állíthatom, hogy végig gyűlöltem az egészet, nem kívánom senkinek, testileg és lelkileg is megrázott. Kívül, belül olyan ember lettem, amilyen soha nem akartam lenni. És mindennek a végén még jön a szülés, amitől már nem is félek annyira el vagyok keseredve az egésztől. De mindezek ellenére nem bántam meg, és biztos vagyok benne, hogy imádni fogom a kicsit. És végülis ez a lényeg!
2012. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszi csajok hogy írtatok,na igen ez nem egy egyszerű állapot és úgy olvasom van még nálam rosszabb is:(sajnálom hogy mi nem azok közé tartozunk akik imádják ezt az édes tehert de ilyennek is lennie kell valakinek:)sok erőt adtatok a hozzászólásaitokkal,miért mindig a nőknek jut a nehezebb része???...mondjuk tudom a választ,mert a férfiak ezt sem bírnák ki:))
2012. okt. 11. 09:00
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy más is így érez!

Sokszor azt gondolom, mégsem nekem való az anyaság, mert ha elkezdem ugyanezeket mondani anyának, vagy unokatesómnak, ők mindig azt válaszolják, hogy akkor minek neked gyerek?


Pedig nagyon vártuk a babát, nem jött össze könnyen, most mégis alig várom, hogy vége legyen.


Utálom a túlzott érzékenységemet, hisztiket (na eddig sem voltam szent...), hogy nem bírok már egy jót túrázni, a szexuális életem az eddigiekhez képest szörnyű (régebben nagy ritkán maradt ki 1-1 nap), ha meg szeretkezünk, akkor is itt fáj, ott nyom szegény férjem és igenis vágyom már arra, hogy végre egy ültő helyemben megigyak 1 egész üveg pezsgőt :)

Mondjuk ez utóbbira még remélhetőleg rengeteget kell várnom, mert szeretnék sokáig szoptatni.

2012. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

3.vagyok


17 hetes vagyok..najó annyira nem az elején..

igazából ami a legjobban megvisel azok talán nem is a testi tünetek..bár gyűlölöm h fájnak a melleim..stb..

hanem teljesen kimerít a folytonos aggódás..h minden rendben van-e bent,h jó e az Afp eredménye h jó lesz e a genetikai ..h ugye nem hal meg bennem a baba..na én meg egésznap ilyeneken parázom..és rendesen lefáradok és magamba fordulok tőle..

2012. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen utolsó így vagyok én is az egésznapos aggódás csak tetőzi az egészet hisz van két 22 hónapos manóm és az ideg néha nem is néha sokszor pengeélen táncol nálam és amiatt is aggódok hogy a kicsinek a sok idegeskedéstől nehogy baja legyen,mondjuk a doki azt mondta nem lehet de minek nyugodnék meg ha idegeskedni is lehet????:)na de kértem a Jó Istent hogy ha megáldott a kicsivel minket akkor segítsen nekem mert én egyedül ezt nem fogom bírni...
2012. okt. 11. 10:11
 18/29 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy nem vagyok egyedül....Bár nem mondhatnám, hogy a szüléssel elmúltak ezek a gondolatok....Sajnos veszélyeztetett voltam, így a 11. héttől otthon voltam, december közepétől, jött a tél a pocsék idő: bezárva, amikor mehettem volna, a keményedések miatt pihennem kellett, aztán 40 fokban, július elején szültem, ergo egész nyáron bezárva.... Mostanra totál befordultam, a férjemmel is megromlott a kapcsolatunk, mert nem érti meg, hogy alig jut el valami hozzám a külvilágból, ha hazaér nincs kedve beszélgetni, mert fáradt, nekem meg nincs kivel beszélgetnem.....most ott tartok, hogy 1 éves kora körül valamilyen formában visszamegyek dolgozni, mert be fogok csavarodni. Imádom a kisfiamat, de valami hiányzik a régi életemből. Ráadásul már unom, hogy bárki, akivel beszélek csak arról áradozik, hogy ez élete legszebb időszaka volt és mennyire irigyel....hát nekem nem az, pedig a kisfiam minta gyerek, éjjel 1xkel szopizni és kb. 8-ig alszik, napközben is elvagyunk. A téltől előre félek és nem tudom, mi lesz a házasságunkkal sem....Tény, hogy én még szerettem volna picit várni, de a férjem nagyon szeretett volna már babát és beláttam, hogy 33 évesen itt az ideje. sajnos anyukám még dolgozik, anyósom egy görény, senkire nem számíthatok.....Remélem azért másnál nem ennyire depis a helyzet.
2012. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom. Alig várom, hogy vége legyen az egésznek. Szoktam is mondogatni, de azért mindig hozzáteszem, hogy "de azért még csak maradj bent, amig kell és szépen növekedj" :)

Nem szeretem, hogy nem tehetek dolgokat ugy, ahogy azelőtt, a munkát is takarékra kell fognom, mert hamar elfáradok, zsibbad a lábam állandóan /értsd a nap 24órájában és valami iszonyat rossz/ , nem tudok este leülni a férjemmel és meginni egy pohár bort. Nem tudok elmenni futni, nem jó már rám egyik ruhám sem...és még sorolhatnám. Imádom a babámat már most, de annyira szeretném ha hipp-hopp elszállna ez a pár hónap. Az eleje a legrosszabb, amikor még nem mozogott, nem éreztem magam terhesnek sem, csak tudtam, hogy NEM SZABAD már olyan dolgokat tennem, mint azelőtt.

Szerintem ezzel sokan igy vannak, csak sokan nem vallják be.

"A terhesség szivás" :D /A Várandósok c.filmből/

Kitartás csajok, az eredményért azért mindenképp megéri!

2012. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Kitartás csajok:)))még a szopiztatásra visszatérve na azt sem szerettem ,olyan nagyon kötöttnek éreztem magam na 4 hónaposan le is mondtak róla,tudjátok 1,5 óránként szopiztak és ugye ha letettem az egyiket következett a másik szóval nem volt egy leányálom...és még kelünk éjszaka így 22 hónap eltelt után is:(ez is kicsit nehezíti hogy szépnek lássam a mai helyzetem...
2012. okt. 11. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!