Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is éreztem már úgy mint...

Más is éreztem már úgy mint én hogy nem szeret terhes lenni?

Figyelt kérdés
-valahogy bezárva érzem magam:(nem szabadna tudom ilyet érezni de ez van nem tehetek róla:(,már vannak gyermekeim és imásom is őket csak maga a terhességet nem szeretem pedig semmi bajom nincs tőle...
2012. okt. 10. 21:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végre nem csak a tökéletes terhességről olvasni! Áldott állapot? Na ne vicceljünk. Ezt is biztos valami pasi találta ki. Őszintén, mi a jó a terhességbe? Hogy az elején rosszul vagyunk mindentől, amikor ez elmúlik (ha elmúlik) elkezd nőni a pocak, amitől fáj mindenünk? Hogy elkezd folyni már a terhesség közepén a tej a mellünkből? Hogy csak jönnek a kilók, meg a terhességi csíkok, vizesedés, amikor éppen nem lenne semmi bajunk, elkezd égni a gyomrunk, és nem múlik semmitől? Hogy nem tudunk aludni mert ha az egyik oldalunkon fekszünk légszomjunk van, ha a másikon akkor meg a kisember a húgyhólyagunkat nyomja amitől 5percenként járunk pisilni? Hogy majd leszakad a hátunk pont akkor amikor a legtöbb dolgunk van otthon a babaszobával? Hogy ha szexelni akarunk vagy nemszabad, vagy már nem tudunk mert kényelmetlen? Hogy nemtudjuk magunkat még borotválni se, mert nem látjuk a testrészeinket? Hogy az ágyról is úgy kell felhúzni? Hogy a zoknit új technikával tudjuk csak felvenni? Hogy orvoshoz kell járkálni, órákat várni, és látni, hogy a többi kismama milyen jól érzi magát? Végig aggódni az egészet, hogy minden rendben legyen? És még a sok segíteni akaró szomszédnéni, járókelő, rokon, idegen tanáacsait, és saját tapasztalait hússzor meghallgatni? Minden nap elmondani mindenkinek ugyanazt? Mennyi van még hátra? Kisfiú lesz vagy kislány? Hogy fogjtok hívni? De nagy hasad van, biztos óriási baba lesz! Szerintem lány lesz mert elég sokat híztál, szerintem meg fiú mert csúcsos a hasad! Hát nekem a TÖKÖM TELE VAN AZ EGÉSSZEL! De mégis egy pici babát hordok a szívem alatt, aki a mindenem lesz, és EZ tartja bennünk az erőt.
2012. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva :kellemesen csalódtam,hisz azt hittem majd támadnak a szuper kismamák meg anyák erre kiderül nem is vagyok egyedül a bajommal,ennek amiatt is örülök mert azt hittem biztos nincs meg bennem az az anyai ösztön ami másokban,de olyan jó természetes ,nem rájátszó kismamáktól!kismamákról is olvasni:))Mégegyszer és ezerszer köszi nektek hogy a hozzászólásaitokkal erőt adtatok nekem hisz az bizony még el kell nálam,ezalatt a 6 hónap alatt hisz még csak most jön a java...ui:szerintem olvasott minketr ilyen szuper kismama is csak hogy itt most ő lett volna hátrányban gondolom feladta hogy bántson minket:)
2012. okt. 11. 15:02
 23/29 anonim ***** válasza:
Hűű de jó ennyi megnyugtatott olvasni! Én nem tervezetten teherbe estem 10 hetesen mentem nászútra 25 óra busz út se légkondi se semmi a busz rázott a hátam mögött ülő pampogott hogy üljek hogy lása a Tv-t és a férjemnek csak egy jó szagos chipes zacskója volt amibe hányak amitől csak még többet kellet hánynom mire a férjem beszól (első baba) Óhh drágám ezek az anyai örömök, hát meg tudtam volna ölni!! 24 hetes vagyok de nem érzem a kirobbanó energiát almát vacsizok hogy ne hízzak mikor 5kg csokit ennék és utána jön a kérdés hűű híztál? Nah ilyenkor legyél önfeledten boldog! De tudom hogy amikor végre a kezembe foghatom az mindenért kárpótol majd!
2012. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Jaj csajok,annyira jó h nem csak én utálom ezt az egészet! Az utolsó előtti kedves hozzászóló a számból vette ki a szót! pontosan ugyanígy érzek én is..

Utálom h nem csinálhatok amit akarok,és akkor amikor akarom..Utálom a kilóimat is,bár csk 7 jött fel a 28 hét alatt,de mégis hiányzik a régi alakom.. na és h nem tudok borotválkozni meg zoknit felvenni,cipőt kötni... egyenesen ordítani tudnék olyankor.. na meg h állandóan fáj valamim.. hol a derekam,hol a hátam,lábam...Utálom,és alig várom h vége legyen már..

Hiányzik,h leüljünk a haverjaimmal iszogatni,vagy táncolni reggelig...

Annyi minden van,h nem is tudom mit is írjak még..


De a lényeg,h túl leszek rajta,és ha megszületik a kislányom,majd kárpótol minden rosszért. :)

2012. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

12:59-es szívemből szóltál!!


33hkm

2012. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Érdekes mennyien vagyunk igy a várandossággal!6 éve szeretnék gyereket most sikerült 19hkm vagyok!

De most már ott járok hogy elég volt dolgozni akarok!Erröl még nem beszéltem senkivel nem értenének meg!Én mindig gyereket akartam nem várandós lenni!Borzasztó 4 hó van mögöttem állandó hányingerrel nem alvással éhséggel,gyakori pisiléssel hát nem érzem magam boldognak!De majd ha meszületik a kis Barnabás minden rendben lesz!:)

2012. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kitartás neked is!!!Hisz csak eltelik ez a 9 hónap csak ne telne ilyen lassan:)én mindig azt kérdezem :Miért nem lehet 3 (jó legyen 5)hónap alatt kihordani egy bébit??:))na viccet félretéve,veled érzek és fel a fejjel ahogy írtad a kicsi ha meglesz úgy is mindenért kárpótol majd,jó egészséget nektek:)
2012. okt. 20. 21:59
 28/29 anonim ***** válasza:

en szerettem terhes lennni de a testem nem A 4. babanal az egyik sz@rbol estem a masikba.Eloszor annyira hanytam hogy munka kozben 10 percenkent rohantam a wc re Aztan vesetagulasom volt korhaz drain antibio inf stb

Aztan a foginnymen nott egy daganat ugyancsak 4 operacio Kesobb a cserek rafekudt az idegre huztam a bal labam hetekig. Aztan magas vernyomas gyogyszerek dieta Aztan gyomoreges ezerrel semmi nem segitett a szamba jott a sav a gyogyszerek ellnere erre begyulland a nyelocsovem.Tulhordtam majdnem 2 hettel Lassu vajudas 9 ora 4 babaval mekonium nem tagultam infuzio utan gyors szules es meglepi 2literes verzes mutet placenta eltavolitas aztan transfuzio aranyer.

A gyerekagy jo volt es a kislanyom egy edes nyugodt baba

Soha tobbet nem szulok az tuti a fene gondolta volna a 4. gyerek ennyire rossz terhesseg lessz ennyi gondal.

2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
júúúúúúj mától én nem panaszkodom:(ki bírom ezt a 9 hónapot,hisz a tiéd az szép szóval is kegyetlen volt:(
2012. okt. 20. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!