Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akik régebben kérdeztek...

Azok, akik régebben kérdeztek az alhasi görcsről: végül végighordtátok a babát, vagy koraszülés lett belőle?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és napok óta görcsöl a hasam. Szedek magnéziumot, menstruáció szerű fájdalom. Olvasgatom itt a régebbi kérdéseket, két tábor van: az egyik azt mondja, hogy normális, a másik azt, hogy neki ezzel együtt nyílt a méhszája, de sosincs ott, hogy mi lett belőle. Írjátok meg légyszi, hogy mi lett a vége (természetesen olyanok válaszát is várom, akik nem kérdeztek, de voltak ilyen cipőben). Hétfőn megyek orvoshoz...megvárjam, vagy keressem fel előbb?

2012. okt. 11. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is tettem fel ilyen kérdést még régebben.

Az én babám koraszülött lett!35+2 hetesen szültem!

A görcsökkel együtt nyíltam is még amikor terhes voltam!

Az én véleményem hogy menj orvoshoz!De úgyis lesznek anyukák/kismamák akik azt fogják írni hogy ez ezzel jár!Mert általában van aki ezt írja válaszként!

Kb én is annyi idős lehettem mint te amikor elkezdtem görcsölgetni!

2012. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, mindegyik gyerkőcnél korán 13-15. héten kezdődőtt, kiirt napon születtek. A várandósság során orvosi felügyelet (3 hetente vizsgálat, és gyógyszer). A méhszájam nem nyilt ki.
2012. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még több magnéziumra ítélt az orvosom meg pihenésre, ő is gyakrabban fog vizsgálni mostantól a méhszáj miatt. Azt mondta, hogy ha rendszeresebbé válik vagy negyed-félóránként óránként begörcsöl, akkor irány a szülőszoba visszatartó infúzióért, ami eléggé megijesztett, de remélem minden rendben lesz és nem sűrűsödnek a görcsök.
2012. okt. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!