Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák, lehetséges...

Cukros kismamák, lehetséges az hogy csak azért alacsony a cukrom mert a vérvételek előtt savanyú káposztát eszem?

Figyelt kérdés
Azt hallottam leviszi, de nem gondoltam hogy ennyire. Már nem kell járnom diabra, 36. hetes vagyok, de mostanában méretem házi mérővel, és ott reggeli után 6.5 mutat, holott míg a káposztát ettem a vénás kéthetente történő mérés után 5.8 ak voltak az eredményeim. csak a káposzta leviheti ennyire?? a diétám semmit nem használna ezek szerint? hol tudnék erről esetleg bővebben tanácsot kérni?
2009. aug. 6. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A 6.5 sem rossz még, mi bajod van azzal? Ha tartósan 7,0 felett van, pláne ha sokkal, akkor kéne aggódnod...

Egyébként mikor szoktad enni a savanyú káposztát, hogy ennyire bejött neked? Nekem rendszeresek a 6,5 körüli reggeli utáni 1,5 órás cukor értékek, kipróbálnám, tényleg lejjebb viszi-e?

2009. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én úgy ettem, hogy mielőtt mentem vérvételre, előtte három négy nappal ebédre, és vacsorára amit ettem ahhoz ettem a káposztát. és 5.8-5.3-as értékeim lettek!!! viszont most betöltöttem a 36.hetet és már nem kell járnom diabetológushoz, így nem eszek káposztát sem, éppen ezért gondoltam, hogy kipróbálom hogy most mennyi lenne vajon étkezés után egy órával. és akkor lett 6.5. nekem azt mondták annak idején a diabon, hogy ez nem jó. mert nagyon 7 közeli!!! szerintem is kicsit túlzás... de próbáld ki, márcsak kíváncsiságből is!!!!
2009. aug. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!