Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babázunk? Reggel elment a...

Babázunk? Reggel elment a nyákdugóm, azóta vannak fájásaim is de nem rendszeresek, mikor induljunk a kórházba? 40 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de sajnos én nem tudok válaszolni, mert én még csak 6 hetes babás vagyok.

Csak nagyon könnyű szülést szeretnék Neked kívánni, és minden jót, és oyan szerencsés vagy, mert hamarosan a karjaidban tarthatod a babádat :-)

2009. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmegy a magzatvíz, ha vérzést tapasztalsz, vagy ha a fájások rendszereződnek 5-10 percenként (ekkor észreveszed, hogy hosszabb ideig is tartanak, 30-40 másodperc is lehet), ha messze van a kórház, akkor még hamarabb indulj.

Nemsokára foghatod a pici babádat a karjaidban :o)

2009. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy idő után erős menstruációs görcs szerűen jöttek a fájások 5-10 percenként, egybeolvadva, és meleg zuhanyra nem múlt el, ilyenkor már érdemes indulni (ha a szomszédban van a kórház, akkor elég 3-5 percesnél). Nagyon sok boldogságot Nektek!!
2009. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nagyon aranyos vagy! Köszi a jókívánságod és nagyon szép pocakos hónapokat neked!

Másodiknak is nagyon köszi a válaszát, sajnos semmi jele, hogy rendszereződnének ezek a fájások van, hogy óránkét 10 percesek utánna meg lecsökken félóránkét lesz egy azután meg vissza felgyorsul. Már olyan türelmetlen vagyok! További szép napot nektek!

2009. aug. 6. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az lennék a helyedben,sajnos nekem nem adatott meg egyik babámnál se hogy türelmetlenkedhessek...

5perceseknél irány a kórház...Sok sok boldogságot kívánok nektek,és gyönyörű egészséges babát.

2009. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és apának mikor szóljak, mikor induljon haza, mert én szegeden ő meg kecskeméten dolgozik? :-)) Mi van ha összevissza vannak a fájásaim és hirtelen indul meg a szülés és nem ér haza? Úristen! De kivagyok már!!!
2009. aug. 6. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki most, hogy már bármi lehet, ne ijedjen meg. Erre meg fog ijedni, de legalább felkészül lelkileg. És tényleg zuhanyozgass, amikor épp erősebb a fájásod, és figyeld, elmúlik-e tőle, vagy folytatja. Ha elmúlik, még csak jósló, ha folytatja, akár indulhatsz is, max több időt leszel bent a kórházban. Van, aki fél óra alatt szül meg, szóval azt nehéz megmondani, apa mikor induljon vissza.... Harmadik voltam.
2009. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!