Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség előtt is derékfá...

Aki terhesség előtt is derékfájós volt, hogy viselte a vége felé a nagy pocakot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Megdöbbentően jól. Nyilván a hormonok és a megváltozott testtartás miatt, nemkem minél jobban nőtt a hasam, annál kevésbé fájt a derekam (amit műtöttek is, meg lumbágóm is van), csak a szülés előtti pár napban és a vajúdás alatt tért vissza a fádjalom
2012. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam dettó! Teljesen meg is vagyok lepődve. 1 nagyobb és két kisebb gerincsérvem van. 38. hetet kezdtem ma, egyszer fájt a derekam mióta Babát várok és három nap alatt le is tudtam, ráadásul gyógyszer nélkül. Máskor minimum egy hét, lóadag gyógyszer, infúzió stb. A Dokim is mindig csodálkozik és azt mondja, hogy jót tett nekem a terhesség! :-)
2012. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagypok, szintén sérves.. második terhességemet kezdtem nemrég és meg kell mondaom, hogy a kettő között azért voltak kritikus pillanatok, de annyira, h már protézisbeültetésre is bejelentkeztem, de úgy tűnik, a terhesség elmúlasztja a fájdalmakat :D
2012. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

megnyugodtam, nekem nem ilyen jellegű derékfájásom van ugyan,de azért remélem nálam sem lesz probléma a későbbiekben :)

2012. okt. 12. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem el volt törve régebben azóta sokszor fájt.Most terhesség elején volt hogy fel sem tudtam kelni a földről.:) Most a vége fele már csak ha kicsit többet ülök,állok.Meg persze ha időjárás változás van akkor a kegyetlen.:)
2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!