Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3 hetes terhes vagyok és...

34+3 hetes terhes vagyok és enyhe mensi szerű görcseim vannak. Lehetséges, hogy ez már jósló fájás?

Figyelt kérdés
2 napja voltak éppen, hogy érezhető derékfájásaim. Ma kezdődtek a tényleg nem erős, de érezhető mensi szerű szurkálásaim. Ez jósló fájásnak mondható vagy esetleg nyílhat a méhszáj? Azt meg lehet érezni egyáltalán?
2012. okt. 12. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább jósló, már időszerű:-). A méhszáj nyílását nem mindenki érzi, de nekem az inkább szeméremcsontba nyilalló fájdalom, plusz erős derékfájás volt.
2012. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Bár én mint laikus három gyerekes azt tudom elképzelni, hogy most ékelődik be a baba feje. (A derékfájás miatt gondolom.)

A méhszáj nyílását nem lehet érezni.

2012. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma már erősebbek a mensi szerű fájások, szurkák és hosszabbak is! Hány napig fog ez tartani?
2012. okt. 13. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, akár szülésig.


Azt azért megteheted, hogy megméred, milyen időközönként jönnek, és hogy egy fájdalom mennyi ideig tart.


Az a nagy kérdés, hogy keményedik is a hasad, amikor fáj?

2012. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mértem az időt és nagyon szabálytalan volt. A vége fele keményedett kicsit a hasam, de az max.2-szer volt. Nincs korán még ez a jósló fájás? Nem csak később 36-37. hétben kellene kezdődnie? Ez befolyásolhatja a baba korábbi érkezését?
2012. okt. 14. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján én nem aggódnék.

Most front is van, normális ez ilyenkor, ettől nem fog előbb érkezni a babád.

2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!