Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok az ételek, amiket...

Mik azok az ételek, amiket nem ajánlott fogyasztani terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Zúzapörköltet lehet enni?
2012. okt. 13. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6 valaszolo vagyok szuleszno en ezt a listat adom a kismamaknak lasd 6 valasz
2012. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is hallottam arról,hogy a belsőségeket kerülni kell a kismamáknak,aztán nem is tudom már hol,de azt olvastam,hogy a belsőségekben van a legtöbb vas tartalom és azt is nyomatni kell a kismamáknak.Na akkor most mi van?Én is imádom a zúzát,és a párommal épp 2 napja vettünk is,és jó pörinek meg is fogom csinálni,és tuti,hogy enni is fogok belőle,mivel imádom.Szerintem egy kicsit el van ez túlozva,hogy terhesen mit szabad és mit nem.Ez nem betegség,hanem csak egy állapot.Én is feltettem a múltkor ezt a kérdést itt a gyak.-on,hogy mit lehet meg mit nem,és akkor egy csomó anyuka meg kismama azt írta nekem,hogy mindent lehet ugyan úgy enni mint eddig!!
2012. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Hat oke a csomo kismama szava nagyobbat nyom a latba mint egy foiskolat mastert tanult szakemberre akkor halgass rajuk.Belsoseg tele van meregannyaggal minden mergezo anayg ott halmopzodik fel De ha egyszer egy honapban eszel nem lessz semmi bajod az hogy kerulni azt jelenti ne rendszeressen fogyaszd.

Van sok mas vas forras is akismamaknak pl aszalt gyumolcs es tiszta atsutott marhahus zoldseg gyumolcs baba lencse stb.

2012. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem kell nagyon parazni, en pl rendszeresen eszek fahejas dolgokat, tiramisut is tobbszor ettem mar terhessegem alatt,sot nyers lazacot is egyszer. ha nem naponta eszel zuzaporkoltet abbol sem lesz semmi baj. en minden nap iszok rendes eros kavet edesitovel. nyilvan nem viszem tulzasba az edesitot, de ha nem aszpartam tartalmu akkor kis mennyisegben elmegy. Sot itt kulfoldon a vedono azt mondta hogy nyugodtan hasznalhatom es inkabb a cukros dolgokat keruljem.
2012. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
szóval bazsalikomot nem lehet, kávét meg igen? ez most valami vicc? a kávét mégis miért lehet? mert sz.r lenne róla leszokni? pia, cigi esetleg? (meg amúgy is, az utolsó időkben más dolgod sincs mint pihenni, mi a francnak a kávé?)
2012. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy azt csinálom,amit más mond..nem minden nap eszem zúzapörit,pl amióta terhes vagyok nem is ettem még belsőséget.Csak azt mondom,hogy szerintem egy ,,kicsit,, túl van dramatizálva ez az egész.De persze a terhesség alatt minden kismama duplán vigyázzon magára,mivel mindenki egészséges kisbabát szeretne.De pl ha jól át van sütve-főzve az a belsőség,akkor a bacik és vírusok nem pusztulnak el benne??Mert a zúzapörinek is kell kb egy óra míg megfő,és azalatt szerintem bőven elpusztul benne minden ami nem oda való!!Na mind1,ez az én véleményem,mindenki úgy csinálja meg azt csinálja amit akar,és ahogyan a legjobbnak látja!!
2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!