Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha 22 hetes terhesen...

Az baj, ha 22 hetes terhesen még nem érzem rendszeresen a babám mozgását? Második terhesség.

Figyelt kérdés
Ráadásul tegnap este óta csak kétszer éreztem és akkor is elég gyengén. Azt is lehet csak bekèpzeltem. Most már aggódom. Szerintetek?
2012. okt. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggodj. Még sok helye van még mozogni,érzi az időt
2012. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a lepeny a meh elso falan van akkor kesobb erzed es nem annyira erossen a mozgasokat nyugi ebben a korban a mozgas nem arul el semmit a baba allapotarol.
2012. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én multhéten feltettem egy hasonló kérdést mert szintén nagyon aggódtam. Már több mint egy napja, sőt talán már 2napja is volt, hogy nem éreztem. Feltettem a kérdést, másnap pedig beindult és csomót ficánkolt! Most már tudom, hogy nem kell aggódni /persze, könnyu mondani :) /, van még helyük bőven.

23 hkm

2012. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv válaszokat.
2012. okt. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!