Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az most komoly hogy nem...

Az most komoly hogy nem szabad háton feküdni bizonyos betöltött terhességi hét után? Nem akarom elhinni. És ha mégis igaz, egyáltalán nem szabad, vagy csak nagyon minimalizálni kell? És miért? És akkor mi van pl a misszionárius pózzal?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama
2009. aug. 6. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Fantasztikus hogy egymást paráztatják a kismamák.Nektek tényleg ennyi időtök van?Basszus másnak dolgozni kell,itt egyesek meg azon nyavajognak hogy hogyan feküdjenek.Hihetetlen.
2009. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó! Úgy nézem neked is van elég időd, ha be tudsz szólogatni másoknak. Menj te is dolgozni, ne itt oszd az "észt". Ha értelmeset nem tudsz meg ne szólj hozzá. Én már írtam véleményt...az én véleményemet. Tudod ez az oldal arról szól, hogy valaki kérdez, valaki, akinek van ideje és kedve válaszol.
2009. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak idő, ész kérdése is:)
2009. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt a sok kis hülyének csinálták,mint én is,a sok okos meg keressen más szórakozást magának,ha nem bírja elviselni az ilyen kiakasztó kérdéseket!

Köszönöm a válaszokat

2009. aug. 7. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!