Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam ezzel a babámnak? 30 hkm

Ártottam ezzel a babámnak? 30 hkm

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam multhet ota. Probaltam tűrni, de nem mindig birtam. Csütörtökön, pénteken és most este bevettem 1 db kék panadolt.

Holnap estére van időpontom a fogorvosomhoz. Ugye nem ártottam ezzel a 3 db gyógyszerrel a babámnak? Amúgy soha semmi mást nem vettem be a terhességem alatt, kerültem minden káros dolgot, ezért is féltem most.

1. baba.. Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. okt. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy Panadolt lehet-e szedni, de Algopirynt igen! Én is azt szedtem amikor fájt a fogam, terhesség és szoptatás alatt is lehet szedni, ha szükséges!
2012. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártottál, sőt, annakidején azt mondogatta a nőgyógyászom, hogy a fájdalom sokkal rosszabb a babának, mert azt is "megérzik", ha az anyukának valami fáj, kellemetlen.
2012. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehet szedni panadolt, megkerdeztem a dokimat es a gyogyszertarost is. Csak abban nem voltam biztos, hogy igy nem artottam e, hogy egymas utani napokon mindig bebettem egyet. De akkor jo, megnyugodtam :)

Köszönöm!

2012. okt. 15. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katucika0912 ***** válasza:

Biztos , hogy nem ártottál neki , szinte az egyetlen amit a terhesség alat lehet szedni , az a panadol! Én is szedtem a terhességem alatt , fejfájásra , derékfájásra .... kb 20 szemet (egy dobozzal) beszedtem a terhességem utolsó 4 hónapjába, és semmi baja a babámnak ! Németországba élek , itt az orvosom azt mondta , hogy ha ugy szedem ahogy az elővan irva , nem árthatok neki , minden esetre csak a végső esetbe vettem be én is ...elég nehéz terhességem volt , kaptam ennél erösebbeket is , infuzioba !Trombózis, és tüdőembolia gyanuval feküdtem 8 hónaposan a korházba , ott kaptam minden félét ! Ezt csak azért irtam hozzá, hogy megnyugtassalak 3 szem panadoltól BIZTOS hogy nem ártottál neki, remélem sikerült !


4 hónapos kiegyensulyozott , nyugodt , éjszakákat végig alvó kislány anyukája :)

2012. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!