Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Budapesti Máv kórházban,...

A Budapesti Máv kórházban, hogy van? Ha valakinek fogadott orvosa van azt külön kórterembe teszik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A MÁV-ÁEK-ben szültem, az Állatkertnél van. Fogadott orvosom volt de nem tettek külön szobába. Mást sem, akinek fogadott orvosa volt. Ha van kérdésed még ezzel kapcsolatban, írj:-)
2012. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt olvastam,hogy valakinek magán orvosa volt és külön terembe rakták.Azért kérdeztem.És az igaz,hogy szülésznőt nem lehet ott fogadni?Kinél szültél?
2012. okt. 17. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy. 3 ágyas kórtermek vannak. Biztos van egyágyas szoba is, de ahogy minden kórházban, ezért fizetni kell külön. Általában 10 000 Ft/ éj.

Szülésznőt nem lehet fogadni, de nekem mind a 3 szülésnél aranyos, ügyes szülésznő jutott.

2012. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van ahogy az előttem szóló is mondta! Nekem is szerencsém volt a szülésznővel, tüneményes volt és nagyon ügyes!
2012. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és Dr. Szabó Györgynél szültem.
2012. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs külön kórterem, ha választott orvosod van, sőt fizetős, egyágyas szoba sincs.Én 2x szültem ott, nem igazán vágytam a szülés után társaságra, de ki lehetett birni.A második alkalommal, kemény hidegfront volt, akik utánam szültek, már nem is fértek a gyerekágyas részre, nem lehettek együtt a babájukkal, a terhespatológiára kerültek.
2012. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na hát én nem szeretnék frontkor szülni!Se külön ágyas szoba se a baba nem lehet velem akkor azt ki se lehet ott bírni.Ha probléma mentes a szülés akkor ott meddig kell lenni?
2012. okt. 17. 13:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Na és amilyen szerencsés vagyok szülésznőt is kifogok majd olyat... Bár nem hallottam még,hogy ott valamelyik is durva lenne vagy valami.Elmesélitek a szüléseteket?
2012. okt. 17. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, még 2003-ban, 3 ágyas termek vannak, a szülésem elég komplikált volt, császároztak egy olyan doki, aki már nincs ott. (ez egy külön sztori)! nap után kiraktak, a szülésznők közül volt ez Zita nevű aki tüneményes volt, rengeteget segített, meg egy másik aki egy vadállat volt, a nevét nem mondom. A kérdésre válaszolva, nekem is fogadott orvosom volt, de szó sem volt külön kórteremről, nem is akartam volna, egy szemet se aludtam.
2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziszike, 3-as vagyok, és én is Sz.Gy-nél szültem a 3 lánykámat :)))


3-napot kell benn lenni. Császárosok is mehetnek haza 3 nap után, ha minden rendben van.

2012. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!