Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvári kórházrol...

Székesfehérvári kórházrol meséljetek nekem?

Figyelt kérdés
mennyire baba mama barát milyen ott szülni milyenek ott a dokik? kit ajánlanál
2012. okt. 17. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős kismama vagy? Érdemes elmenni szülőszoba látogatásra, minden szerdán van 2 órakor, ott mindent részletesen elmondanak, megmutatnak! A szülés még elöttem van, de a fórumokon olvasott és a látott dolgok alapján maga a kórház korrekt, szinte mindegyik orvost dicsérik! Én olyan dokihoz járok, aki ott nem rendel, ezért nem is lesz fogadott orvos, szülésznő sem! Csetényi doktort nagyon sokan dicsérik, ő sztk-n is rendel és magánban is! Orvost illetően mindenkitől mást fogsz hallani, hiszen nem vagyunk egyformák, kinek az egyik jön be kinek a másik! A szülőszobák nagyon szépek, külön álló 4db! A gyermekágyas rész is egész normális, külön wc, zuhanyzó a szobákhoz! Csecsemősöket nem igazán dicsérik, de hát ez legyen a legnagyobb baj, kibírjuk azt a pár napot, akkor már ott lesz a babóca :D Remélem tudtam vmennyit segíteni, ha van vmi kérdésed írj nyugodtan privit is!
2012. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!