Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek már történt olyan,...

Veletek már történt olyan, hogy olyat kívántok folyamatosan amit már évek óta nem ettetek/nem lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sajnos én folyamatosan a tubusos utitárskrémet kívánom, régen nagyon imádtam, de évek óta nem lehet kapni. El is felejtettem, de most terhesen eszembe jutott és állandóan azt ennék. Már kerestem, vannak még ilyen nevű termékek, de már egyik sem tubusos:(

2012. okt. 18. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom Te hány éves vagy, de én 32, sőt lassan 33, de ilyen tubusos akármit még, illetve már én sem láttam.


Egyébként a kérdésedre válaszolva, igen történt már olyan, hogy olyat kívántam, amit évek óta nem ettem. Előfordult ilyen terhesen és nem terhesen is.

Pl. szoktam kívánni olyanokat, amit még akkor ettem, amikor nem voltam cukorbeteg, vagy legalábbis nem tudtam róla. Olyat is szoktam kívánni, amire allergiás vagyok, pl. mák, dió, mogyoró, szezámmag, paradicsom, káposzta, zeller, alma, őszibarack.

Szóval nem bántásként, de erre már tényleg csak azt tudom mondani, hogy irigylem a problémádat.

Jó babavárást.

2012. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Én is emlékszem ezekre a régi dolgokra...régen sokkal finomabb volt minden :-)több volt az "igazi" és kevesebb volt a "mű" dolog.Ma már a sonka sem sonkából készül és a tej is csak tejalapú ital a sajt és a vaj növényi és még sorolhatnám...a csokoládé is csak tejmassza :-( hm ...pedig de finomak voltak régen a csokik is,Kajla,Maci meg a társai(összefut a nyál a számban :-))
2012. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan vajat, ami növényből készül.
2012. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csak bizonyos területeken lehetett kapni?:) Én 26 vagyok. Úgy olvastam most, h 1983-ban jelent meg a piacon és 2000-es évek fele tűnt el a klasszikus útitárs, aztán még egy ideig kaphatóak voltak klónok, de mostmár az sem. Nekem zsíros húsokat nem lehet enni, már terhesség előtt kimutatták, hogy túl magas a koleszterinem, bár még nem veszélyes, de vissza kéne fogni magam. Persze hogy állandóan sonkát, kolbászt stb. ennék azóta. Lehet ez a kívánós dolog kicsit pszichológiai kérdés is:)
2012. okt. 18. 11:15
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 33éves elmúltam de nem nagyon emlékszem erre a tubusos dolgokra,de valami májkrémféle rémlik!:)


El kéne már felejteni ezeket a hülyeségeket hogy a tej nem látott tehenet meg társai!!! Magyarországon szigorú élelmiszer ellenőrzés van,így mindennek a csomagolásán rajta van mit tartalmaz.

Ha az van ráírva hogy tej,abban tej van! Ha nem tej akkor tejital.....nem kell mindent túlbonyolítani! A vaj az állati eredetű,a margarin növényi.

2012. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!