Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra vettetek meg minden...

Mikorra vettetek meg minden szükségeset a babának? És a babaszoba berendezése, kórházi csomagok összekészítése mennyivel előbb szükséges?

Figyelt kérdés
31 hetesek vagyunk, és most kezd rámtörni a pánik, hogy még mennyire nem tartunk sehol. Még nem szereztünk be mindent, amit mégis, azt még nem nagyon van hol tárolni, mert a bababútorokat sem vettük még meg, a csomagok összeállításával is el vagyunk maradva. Örülnék, ha megírnátok, mikorra készülétetek/készültök el mindezekkel, hogy lássam, mennyire szörnyű a helyzetünk!
2009. aug. 8. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal a 32 héten kezdtünk el vásárolni a babának,a csomagomat pedig a 36.héten állítottam össze! Úgyhogy szerintem nem vagy elmaradva! :)
2009. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szobák nálunk a 30. hétre már megvoltak, berendezve, bepakolva. A kórházi táskám viszont indulás előtt 15 perccel raktam össze (utána még lezuhanyoztam), úgyis van elég idő mire már olyan sűrűek a fájások, hogy indulni kell.
2009. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám képest sem vagy lemaradva. Mi 33 hetesen vettünk meg szinte mindent, a pénz félre volt rakva rá és minden kiválasztottam, hogy mit szeretnék és hol. Kicsi a lakásunk, én meg dolgoztam is, korábban nem akartam vásárolni. Így is minden becsomagolva állt még sokáig. A 36. héten mostam, vasaltam a ruhákat, akkor raktam össze a kórházi batyut, a kiságyat és a pelenkázót csak a 38. héten. Azután még két hétig malmoztam mellettük, szóval nem maradtunk le semmiről.
2009. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem zűrös volt a terhességem.A kórházi cuccok a kezdetektől bőröndben álltak,aztán a 34.héten átmostam őket újra.A babának a ruháit is akkor mostam ki,mert várható volt,hogy előbb érkezik.40+1 napra meg is jött.A vásárolt,kimosott ruhák felét nem is tudta hordani.62-es mérettől indult.
2009. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor volt időnk, kedvünk, vásároltunk, kész. Akkor pakoltam be, amikor folydogált a magzatvíz... amúgy is naponta többen mennek be hozzád, majd visznek, ami kell. Ne aggódj ezen. Én utólag kértem még takarót, a kórházas undorító volt, ásványvizet kartonszámra, pedig nem is volt meleg.
2009. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit talán nyugodtabb lettem, de azért megpróbálok mostanában hozzákezdeni a készülődéshez, biztos, ami biztos.
2009. aug. 8. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, én pont ma pakoltam be a kórházas cuccosomat, még 1-2 apróság csak hiányzik belőle. de azt külön papírra írtam ha megyek, akkor nehogy elfelejtsem. A szoba az még sehogy nem áll, még ki kell onnan pakolni, és kifesteni, meg ilyesmi. De a bútorok azok megvannak, mert ő második kislányom lesz, esetleg még ha befér a babaszobába akkor veszünk 1 pelenkázó szekrényt. de már azt is ki néztük.

Baba rucik naggyából megvannak, de mosva vasalva nincsenek, csak begyürve a szekrénybe, azt majd ha kész lesz a szoba

33 hkm

2009. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!