Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kellemetlen, amikor...

Másnak is kellemetlen, amikor már kezd tele lenni a hólyagja /pisilnie kell/?

Figyelt kérdés

Nekem főleg éjjel, van, hogy arra ébredek, hogy meg akarok fordulni, de iszonyatosan fáj a hasam, muszáj elmennem wc-re, utána pedig már jobb. Ez mással is előfordul?

24 hkm


2012. okt. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van, ha felállok. Mármint mondjuk várakozom a dokinál és még nem mentem el wc-re és megjelenik a doki, hogy jó, mehetünk én meg felállok és jajj! Nagyon rossz! Vagy ha tévézek, és felállok hogy na akkor elmegyek pisilni, akkor is úgy megyek mint a nagyanyám. És ez így van már vagy egy hónapja és egyre rosszabb lesz!

Kitartást! Boldog babavárást!


35 hkm

2012. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

húúúha, értem, hát ennek nem örülök, mert...jól mondtad, mint nagyanyám :D Én is úgy járok/állok fel az ágyból olyankor :D

Akkor ez még jó sokáig ki fog tartani :(

2012. okt. 21. 18:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, Neked is boldog babavárást, és könnyű szülést, már nem sok van neked hátra :)
2012. okt. 21. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ülök vagy fekszem és fel akarok kelni akkor én is olyan vagyok mint egy 100 éves, nagyon nehezen megy a dolog :) attól félek egyszer emiatt nem érek időben a wc-re :) boldog babavárást


30hkm

2012. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan fáj. Van, hogy fél óránként szaladok pisilni mert nem bírom. Pedig terhesség előtt 7-8 órát is bírtam tartani ha muszáj volt :)
2012. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja 22 hkm, és boldog babavárást! :)
2012. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor megnyugodtam, hogy ez "természetes", és mással is előfordul.

Köszi a válaszokat.

Mindenkinek boldog babavárást :)

2012. okt. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!