Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosom van. Havonta...

Fogadott orvosom van. Havonta egyszer kell járnom hozzá, az elején közölte, hogy a 36. héttől majd hetente kell. De a magánrendelésére?

Figyelt kérdés

Ezt nem tisztáztam vele:S

az NST van hetente, ugye?magánrendelőben is elvégzik?vagy ez is kötelező, amit a kórházban csinálnak?

azért egy hónapig heti 4x 7000ft kicsit húzós lenne:(


2008. máj. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten kellett hozzá mennem utoljára. Utánna a kórházan találkoztunk, hetente, mikor nst-n voltam, mindig meg kellett mutatnom neki a papírt, és azokért nem kért pénzt!!
2008. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fogadott akkor magánrendelőben. Mit beszéltél meg mennyibe kerül majd a szülés? Ha ennyit elkér ilyenkor akkor a szülésért már ne nagyon kérjen. És le van fixálva hogy nála szülsz? Nehogy a végén átadjon valakinek. Én is fogadtam orvost, de eddig ellát a klinikán és majd a szülés után megkapja a jussát, nem követelte, hogy magánrendelésre menjek. Amúgy a vizsgálatok kötelezők. Az ismerősöm is így ment mint te aztán gyanus lett mert el kezdte a doki minden indok nélkül visszarendelni, nem is nagyon vizsgálta, csak fizetett szegény, aztán 40000 ft után otthagyta, mert még a szülésért is akart 50ezret kérni.Nem tudom mit csinálj, de nem lenne jó, az még 28ezer lenne, kérdezd meg mennyit tegyél félre a szülésre és ha van képe ezen felül összeget mondani akkor hagyd ott. Ne engedd hogy azt mondja majd megbeszélitek, neked most kell tudnod, mert laposodik a pénztárcád!!!!!
2008. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem merj rákérdezni, mert nem kis összegről van szó. Az én barátnőmnek szintén ennyi volt az alkalmankénti vizsgálati összeg, de amikor már hetente járt NST-re, akkor már csak 2000 ft-ot kellett fizetnie. Az NST is kötelező, de ha van a rendelőjében lehet, hogy ott csinálja meg azt is.
2008. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a szülési pénz az már levan fixálva, azzal nem nincs gond.( bár jobb lenne, ha nem lenne ).átpasszólni nem fog, nagyon jó, megbízható orvos, csak ez a heti "találkozó" jutott most eszembe:S

mindenképp rákérdezek nála.

2008. máj. 21. 11:19
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként ez a pontozás hogy történik?én nem is pontozom a válaszokat, aztán ott van hogy ez a válasz számodra xx%-ban volt hasznos
2008. máj. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!