Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kiabáltatok, amikor az...

Ti kiabáltatok, amikor az első gyermeketeket szültétek vagy kibírtátok "csendben"?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem lesz önuralmam és kiakadnak a szülészeten.. 31h km
2012. okt. 23. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hangot sem adtam ki, sőt nyugodt molyossal a számon feküdtem és olvasgattam közben. Néha annyira elaludtam, hogy felébresztettek hogy mi van. :DDD

Na elég az ilyen önámító kihaénnem csajokból! A szülészet nem az a hely ahol a jólviselkedést kéne gyakorolni! Ha nyögve, ha hangosan jó, hát úgy. Kit érdekel?

2012. okt. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"mosollyal" akart lenni :)))
2012. okt. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

hahah nem is vettem eszre (molyos)

Persze,igazad van :))) en is ezt mondom :)))

(9. vagyok :) )

Hajra csajok :)))

Szep napot!

2012. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondoltam, túlzásba viszi az, aki üvölt szüléskor...

Aztán bizony én kiabáltam. Nem értelmes szavakat, nem is káromkodtam, csak ordítottam. :) Nekem is mondta az orvos, hogy elmegy rá egy csomó energiám, de nekem muszáj volt. :)

2012. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiabáltam. méghozzá akkor, mikor céltalanul fájt. "Fájásgyengeségem" volt, ami nem azt jelentette, hogy gyengék a fájások, hanem nem tágultam, csak kegyetlenül fájt. Mikor beadták az oxitocint már nem kiabáltam, elég volt a szuszogás, mert a fájások egészen mások lettek. Lelkileg is. És szépen meg is született a gyermekem. Minden szülés úgy jó, ahogy van. Senki nem kevesebb a kiabálástól és nem több a csendes szüléstől. Akkor, ott, úgy jó, ahogy van. a lényeg az egészség és ami utána jön: az édes, finom, puha babaillat :) az az első meghitt ölelés, bújás és szopi mindent megér. Az az igazi, tiszta szeretet. Csak én és a baba. Olyan jó volt :)
2012. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

jaj utolso,olyan szepen leirtad,hogy libaboros lettem :)))

babaillat :))

De jo lenne mar nekem is egy kisbaba...

nekem aztan mindegy mennyire faj,mindent meger az a fajdalom!

Bizom benne,hogy Karacsonyig hozzank is eltalal a golya,egy szep kis ajandekkal :)))

Nagyon varom mar :)

Nektek viszont igy-vagy ugy,ha kiabaltatok,ha nem,akkor megy a naaaagy gratula,mert ti megszenvedtetek,vannak nok akik,modjak,jo akkor csaszar legyen es pont...de ti nem,es en is igy szeretnek szulni egyszer!

A nyogeseket csak a filmekbol ismerem,es en is ugygondoltam,hogy tulzas...de ma mar nem hiszem :D

Vannak fennt a youtubon videok,szoktam nezegetni,vaolt egy Thai no,akik olyan csendbe,es "pillanatok" alatt hozta a vilagra,hogy elsem hittem...letezik ilyen is...

De ott csak egy a fontos,a baba!

Es ott nem magadra figyelsz,hogy hogy nyogdecselsz,hogy milyen a hajad,vagy milyen kisimultan nezzel ki...

En akkor is szeretnem,ha parom bennt lenne a szulesemnel,es egyutt sirunk,amikor majd a kezunkbe adjak a csoppseget!!!

:)

Szep napot!

2012. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. okt. 25. 15:24
 18/18 bithorlo ***** válasza:
100%
Szia 16-os válaszoló! Szíven ütött, amit írtál, és nem jó értelemben. 10 óra fájásgyenge vajúdás után, tele oxitocinnal és lórúgásnyi antibiotikummal megcsászároztak, mert meconiumos volt a víz. Nekem akkor az a pillanat, amikor kimondták az orvosok, hogy császár és pont, megváltás volt. És igenis megszenvedtem a vajúdást, a császárnál az epidurált, a rosszúllétet, heves szívdobogást, cibálást műtét közben, az első-második és sokadik felülést, a tüsszentést hetekkel később is. És cseppet sem éreztem magam kevesebbnek emiatt, hisz életet adtam pont úgy mint a természetes úton szülő anyatársaim! Köszönöm, hogy elolvastad! Ennyit szerettem volna csak megosztani veled. 😩
2016. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!