Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, és kezd...

11 hetes vagyok, és kezd kényelmetlen lenni a hason alvás. Máshogy soha nem tudtam aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, majd megszokod az oldalt alvást. Ha már nagyobb lesz a baba, akkor amúgy sem tudtál volna hason aludni, mert nagyon fájt volna.
2012. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De még lehet egyáltalán hason aludni?
2012. okt. 24. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, és még hason alszom! :) de, már én is egyre többször érzem, hogy kényelmetlen..
2012. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ameddig kényelmes addig lehet, utána kénytelen vagy háton vagy oldalt feküdni! én is csak hason tudtam régen aludni, de amikor 12 hetes voltam akkor már nem volt kényelmes, akkor átszoktam a háton fekvésre, mostmár az sem jó, csak az oldalamon tudnék aludni, de az se jó már, inkább alszom sokszor már ülve :(
2012. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 11hetesen még tudtam hason aludni. De ha kellemetlennek érzed, ne erőltesd.
2012. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

En kb a 16. hetig hason aludtam, aztan felhuztam az egyik labam es felhason aludtam a 20. hetig kb. Aztan sajnos utana le kellett, hogy mondjak rola, pedig azelott en sem aludtam mashogy, csakis hason. Most maradt az oldalt alvas, a labaim koze begyurok egy parnat, igy jobb:)

31 hetes kismami

2012. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt a félig hason, félig oldalt pozíciót választom, de eléggé nagy a hasam, nem vmi kényelmes:)
2012. okt. 24. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:
11 hetesen nem túl korai, hogy kényelmetlen? én 17 hetes vagyok, de még mindig birok félig pocin feküdni! :)))
2012. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a pocim, ez tegnapi kép, harmadik baba, lehet ezért ilyen nagy:D

Előző terhességeimnél nem volt gond, ott tudtam az oldalamon aludni.

2012. okt. 24. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
16+4 hetes vagyok és tegnap még simán aludtam hason, sőt nekem most úgy nagyon kényelmes mert így tudom kicsit nyújtani a hasam mert amúgy eléggé feszít, mintha izomlázam lenne.
2012. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!