Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok. Holnap kell...

11 hetes vagyok. Holnap kell mennem vérvételre, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Az éhgyomori vércukrot nem a 24.hét körül nézik?Vagy Debrecenben máshogy van?Mert az van a papíromon+ vizelet+ sima labor.Nektek mikor nézték?És tej+zsömle vagy az a cukros lötty??
2009. aug. 9. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most egy sima labor lesz szerintem, ott is nézik a cukrot, de ez nem cukorterhelés. Az valóban a 24.hét környékén szokott lenni. Nekem az első vérvétel Bp-en a 9-10.héten volt, akkor néztek ellenanyagot, vércsoportot is, kb 5 fiolával vettek le, ha jól emlékszem.
2009. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az első vérvétel olyan 7hetesen volt. A második pedig 16 hetesen (AFP). Bár nem értem hogy 11 hetesen miért kell menned vérvételre, de biztos hogy nem a terheléses cukorvizsgálatot csinálják, azt a 24. hét körül szokták. De nekem azt mondták hogy minden vérvételre éhgyomorra kell mennem.

Üdv

20heteske

2009. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire számíts? Elszorítják a karod, tűt szúrnak a vénádba és már kész is...bocsi, vicceltem. Felmérik, hogy milyen általános állapotban vagy, egy jótanács. Ha van rá módod, kérd meg a vért vevő személyt, hogy jelölje be pluszba a magnéziumot, kalciumot és még amit fontosnak érzel, mond, hogy gyenge vagy stb mert maguktól a legfontosabb dolgokat meg sem nézik. Nálunk nagyon cuki a néni, aki veszi, mindig szólok, hogy mi a panasz és jelölget...
2009. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!